Ako nám môže pomôcť 4711 Pravá kolínska voda?

1

Dezinfekčné prostriedky sú už niekoľko týždňov nedostupné, pričom pravidelné umývanie rúk a hygiena majú tú najvyššiu prioritu.

Spoločnosť Mäurer & Wirtz bola taktiež v tejto veci niekoľkokrát oslovená – a to z dobrého dôvodu: Ich séria 4771 Pravá kolínska voda Eau de Cologne sa vyznačuje nielen osviežujúcou vôňou, ale tiež prísadami, ktoré majú dezinfekčné vlastnosti.

Čo dokáže Pravá kolínska voda a ako nám dokáže pomôcť?
Vyberaná zmes vysoko kvalitných prísad a éterických olejov, nielen skvelo vonia, ale naozaj bola pôvodne využívaná aj pre svoje liečivé účinky. Zloženie okrem iného obsahuje rozmarín, ktorý má dezinfekčné vlastnosti, a tiež upokojujúcu levanduľu, ktorá uvoľňuje stres. Vyšší obsah alkoholu o ktorom je známe, že je dezinfekčným prostriedkom, taktiež prispieva k čistiacemu účinku kolínskej vody.

4711 osviežujúce obrúsky obsahujú 79 percent alkoholu a kolínska voda obsahuje
86 percent alkoholu
– takže majú obzvlášť osviežujúci a upokojujúci účinok na naše telá. Navyše sa zmestia kabelky – napríklad do originálnej fľaštičky Molanus s obsahom 25 ml.

História 4711 Pravej kolínskej vody

Už viac ako 225 rokov je 4711 Pravá kolínska voda Eau de Cologne známa svojimi blahodarnými účinkami a osviežujúcim vonným zložením. Dokonca Goethe, Napoleon, Katarína Veľká patrili k fanúšikom tejto vône. Jej presné zloženie však dodnes zostáva zahalené rúškom tajomstva.
 
Výrobňu vône založil v roku 1792 Wilhelm Muelhens v Kolíne nad Rýnom v Glockengasse v dome so súpisným číslom 4711. Odtiaľto jeho „kolínska voda“ cestovala v kultovej fľaštičke Molanus ako suvenír do Francúzska a následne do celého sveta. Kolínska voda je teraz zastúpená vo viac ako 65 krajinách po celom svete – a ďalšie značky vôní, ako sú Tabac a Tosca, si tiež našli svoje miesto v portfóliu spoločnosti Mäurer & Wirtz.

Slávny dom 4711 z 18.storočia dodnes stojí – a pripomína nám, že vôňa môže písať históriu.
 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.