Ako si vybrať toaletný stolík do spálne?

0
Toaletný stolík v spálni

Čo patrí medzi zariadenie spálne? Určite vám ako prvá napadne posteľ a za ňou nočný stolík, či šatníková skriňa. Je tu však ešte niečo, čo by nemalo chýbať v spálni každej ženy. Nič vám nenapadá?

Netúžite po vlastnom kútiku, kde sa budete venovať len sama sebe?

Nemyslíme teraz hebké posteľné obliečky, či ďalšie takéto „drobnosti“. Myslíme čisto ženský priestor, ktorý slúži v prvom rade na skrášľovanie sa a starostlivosť o seba. Takýto priestor vám neposkytne nič iné, než toaletný stolík.

Aj keď toaletné stolíky ani zďaleka nie sú bežnou súčasťou spální ak v tej svojej máte na takýto stolík priestor, určite si ho zaobstarajte. Budete mať miesto, kde si budete môcť upravovať svoj zovňajšok a taktiež priestor na úschovu šperkov, ktorými zdôrazňujete svoju krásu.

Inšpirovali sme vás? Ak sa začnete obzerať po nejakom toaletnom stolíku, rozhodne budete mať z čoho vyberať. Ponuka je taká veľká, že sa v nej možno budete strácať. Preto vám poradíme, na čo sa pri výbere toaletného stolíka zamerať okrem jeho dizajnu.

Zvážte tieto faktory a určite nájdete dokonalý toaletný stolík

Pri výbere nového toaletného stolíka je prvoradá veľkosť. Tá záleží od veľkosti vašej spálne. Toaletný stolík by v nej mal byť len doplnkom a nie dominantou miestnosti. Zároveň je však potrebné, aby ste si do toaletného stolíka mohli odložiť všetko, čo v ňom chcete mať, napríklad šminky, kozmetiku, parfum alebo aj šperky.

A čo by to bol za toaletný stolík bez zrkadla? To by malo byť dostatočne veľké, aby ste sa pri úprave zovňajšku dobre videli v celej svojej kráse. V ideálnom prípade bude doplnené postrannými zrkadlami, aby ste sa videli z viacerých uhlov.

Dôležité je aj osvetlenie. Najlepšie je umiestniť toaletný stolík k oknu, aby bol zabezpečený dostatočný prístup prirodzeného svetla a doplniť ho bočnými lampami s veľkou svietivosťou. Tak budete mať vždy istotu, že na sebe uvidíte každý detail.

Zdroj obrázka:

Autor: Parilov / Shutterstock.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.