Kolekcia Basic FRESH – zoznámte sa s novými prírastkami v našom sortimente!

0
najnovšia kolekcia zdravotníckeho oblečenia posúva hranice tradičného prístupu k oblečeniu zdravotníckeho personálu.

Od začiatku nášho podnikania sme chceli, aby zdravotnícke oblečenie v našom sortimente bolo nielen funkčné, ale aj módne. Svet sa mení a my držíme prst na pulze a prispôsobujeme sa týmto zmenám, čoho najlepším príkladom je kolekcia Basic FRESH, osviežená edícia oblečenia, doplnkov a príslušenstva, ktoré si naši zákazníci obľúbili a ocenili.

Naša najnovšia kolekcia zdravotníckeho oblečenia posúva hranice tradičného prístupu k oblečeniu zdravotníckeho personálu.

Zabúdame na monotónnosť a obmedzenia a predstavujeme módne, pohodlné a praktické modely, ktoré fungujú vo všetkých podmienkach – od pokojnej atmosféry v kúpeľných a wellness priestoroch až po hektický ruch nemocničných chodieb.

Štýl a pohodlie v jednom

Nemožno poprieť, že zdravotnícke oblečenie je dosť špecifické, pretože musí byť prispôsobené náročným profesiám svojich nositeľov. Kedysi sa naň pozeralo výlučne cez prizmu vysokej funkčnosti, ale v súčasnosti hrajú rovnako dôležitú úlohu štýl a každodenný komfort.

Nemožno poprieť, že zdravotnícke oblečenie je dosť špecifické, pretože musí byť prispôsobené náročným profesiám svojich nositeľov.

Ako ho zostavíte? Každý deň dokazujeme, že je to možné!

Tradičné lekárske odevy sa vyznačovali určitou uniformitou a pravidelnosťou, čo často bohužiaľ odsúvalo pohodlie do úzadia. Od tohto príbehu sme sa odklonili vytvorením línií odevov, ktoré spájajú vysokú kvalitu s moderným dizajnom.

Odolné a pohodlné materiály (kombinácia polyesteru a bavlny v pomere 65 % – 35 %), výrazné šitie, sýte farby, rôzne strihy – každý z našich návrhov je najlepším potvrdením toho, že profesionalita v medicíne môže ísť ruka v ruke s vyjadrením vlastnej individuality a starostlivosťou o každodenné pohodlie.

A koniec koncov, takýto komfort nie je len otázkou osobného pohodlia, ale aj efektívnejšej práce.

Kolekcia Basic FRESH je sviežim pohľadom na zariaďovanie nábytku pre zdravotníckych pracovníkov a mnohé príbuzné profesie.

Je to viac než len módne a praktické oblečenie. Je to malá revolúcia, ktorá sa môže premietnuť do úplne novej kvality práce.

Od detailu k veľkému obrazu: detaily, na ktorých záleží

Vieme, že detaily do veľkej miery určujú vnímanie celku, a preto v našich návrhoch venujeme pozornosť aj tým najmenším detailom. Pevné švy, pohodlné a praktické šnúrky alebo priestranné vrecká sú detaily, ktoré sa premietajú do každodennej kvality a pohodlia.

Naše odevy (spodný aj vrchný diel) sú vybavené dômyselne umiestnenými vreckami, ktoré umožňujú jednoduchý a rýchly prístup k nevyhnutným veciam, ako sú kľúče, peňaženka alebo mobilný telefón, čo uľahčuje každodenný život a zabezpečuje, že tieto veci sú vždy po ruke.

Naše odevy (spodný aj vrchný diel) sú vybavené dômyselne umiestnenými vreckami, ktoré umožňujú jednoduchý a rýchly prístup k nevyhnutným veciam, ako sú kľúče, peňaženka alebo mobilný telefón, čo uľahčuje každodenný život a zabezpečuje, že tieto veci sú vždy po ruke.

Dali sme si záležať aj na tom, aby sa oblečenie dokonale prispôsobilo rôznym siluetám, čo znamená nielen veľký počet dostupných veľkostí (od XXS po XXXL), ale aj sťahovacie šnúrky v páse alebo na nohaviciach.

Opäť si uvedomujeme, že to, čo bude pre niekoho hitom, môže byť pre iného problematické, a preto niektoré z dostupných modelov neboli vybavené takýmito riešeniami, takže model si môžete prispôsobiť podľa svojich preferencií.

Pri navrhovaní našej kolekcie sme kládli veľký dôraz na voľnosť pohybu a osobnú spokojnosť každého používateľa. Či už potrebujete vykonať presný zákrok alebo sa rýchlo pohybovať po zariadení, naše odevy vám poskytnú voľnosť, ktorú hľadáte.

Široký výber farieb a možností personalizácie

V lekárskej profesii je profesionálny vzhľad ako vizitka. Naša kolekcia vám umožní nielen pôsobiť plne profesionálne, ale aj zdôrazniť štýl vášho zariadenia a vyjadriť vlastnú osobnosť. A to všetko vďaka širokej škále dostupných farieb.

V pánskej línii je na výber 8 farieb a v dámskej kolekcii je až 14 rôznych návrhov! Oblečenie je navyše možné ďalej personalizovať pomocou počítačovej výšivky, čo každému umožní vytvoriť si individuálnejšiu uniformu.

To vám dáva nielen možnosť prispôsobiť si oblečenie vlastným preferenciám a štýlu, ale aj ešte viac zvýhodňuje jeho nosenie.

V pánskej línii je na výber 8 farieb a v dámskej kolekcii je až 14 rôznych návrhov!

Veríme, že si zaslúžite oblečenie, ktoré vám pomôže vykonávať každodenné povinnosti v nemocnici, zubnej ambulancii, salóne krásy alebo inom zariadení na sto percent.

Nakupujte teda ešte dnes a investujte do svojej každodennej pohody na najvyššej úrovni. Pozrite si kolekciu: https://www.uniformshop.sk/

Sponzorovaný článok

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.