Hororový príbeh Kukučka sa predstavuje

0
Nový španielsky triller Kukučka príde do kín 6. novembra.

Ťažko sa nachádza osoba, ktorá by nemala rada cestovanie, spoznávanie nových kultúr a spestrovanie si života drobnými dobrodružstvami za hranicami všedných dní a domova. Španielsky hororový triler Kukučka nás presvedčí o tom, že sa aj pri zdanlivo nevinných dovolenkách oplatí zostávať opatrným…

Do kín príde vo štvrtok 9. novembra, už teraz si však môžete pozrieť jeho nervy drásajúci trailer.

Čo urobí jedna výmena domov?

Španielski manželia Marc a Anna sa vo filme rozhodnú vymeniť si na týždeň dom s Hansom a Olgou, nemeckým párom na dôchodku, s ktorým sa zoznámili online.

Výmena bývania sa pre sympatických Španielov postupne stáva nočnou morou, keď zistia, že nemecký pár nie je až taký nevinný, ako sa na prvý pohľad zdá.
Čítajte tiež: Rozprávka Teddyho Vianoce vnesie do kín sviatočnú atmosféru

Španielsky triller Kukučka prinesie mix napätia a hrôzy.

Kukučka ponúkne mix napätia a hrôzy

Snímku majú na svedomí producenti mimoriadne úspešných španielskych filmov Sirotinec Júliine oči. Trailer naznačuje, že sa môžeme tešiť na podobný mix napätia a hrôzy, akým sa tieto hity vyznačujú.

Čo sa spočiatku javí ako idylická dovolenka, sa začne postupne zvrhávať a smeruje k poriadnemu besneniu. Zdá sa, že štýlový nemecký dom má tajnú miestnosť, dokonca v ňom možno Marc s Annou nie sú sami!
Čítajte tiež: Žije zatvorená v byte, izolovaná a osamote…Je ako Neviditeľná

Nový triller Kukučka príde do kín v novembri.

Do čoho sa to zaplietli? Čo majú Hans a Olga za lubom? A ako to všetko súvisí s kukučkou, ktorá je známa tým, že znáša vajcia do cudzích hniezd?

Odpovede na všetky otázky – a že ich trailer ponúka naozaj mnoho! – sa dozvieme v kinách v novembri. Triler Kukučka do slovenských kín prináša distribučná spoločnosť Continental film.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.