Rozprávka Teddyho Vianoce vnesie do kín sviatočnú atmosféru

2
Teddyho Vianoce je rozprávka o tom, čo je v živote dôležité.

Vianočné sviatky sa nám nezadržateľné blížia. Prví nedočkavci začínajú zháňať darčeky pre svojich blízkych a do slovenských kín čoskoro dorazí jeden filmový darček. Rozprávkový film Teddyho Vianoce nás prenesie medzi hračky, ktoré žijú a majú svoje vlastné sny a túžby. Na plátna sa dostane už vo štvrtok 26. októbra.

Príbeh Teddyho Vianoce sa začne idylicky… Snehové vločky, trblietavé svetielka a vôňa Vianoc zaplavia vianočné trhy. A malá Mariann zrazu objaví neuveriteľné tajomstvo: plyšový medvedík na poličke stánku práve pohol hlavou!

O tom, čo je v živote dôležité

Mariann hneď padne do oka, takže si nič neželá viac, ako dostať na Vianoce práve toto živé plyšové zvieratko. Teddy má ale iné plány – sníva o bohatom majiteľovi, ktorý ho bude rozmaznávať.
Čítajte tiež: Perinbaba a dva svety mieri do kín

Rozprávka Teddyho Vianoce prinesie do kín sviatočnú atmosféru.

Keď však medvedíka odvedú do starej drevárne, bude potrebovať pomoc od kamarátskeho ježka Bolla. Aby si uvedomil, na čom v živote skutočne záleží.

Teddyho Vianoce odštartujú sviatočnú atmosféru

Zábery z filmu naznačujú, že nás čaká zábavný, dojímavý i poučný príbeh pre celú rodinu. V kinách naštartuje vianočnú atmosféru.
Čítajte tiež. S tvárou do neba. Nový ženský román Adriany Macháčovej

Rozprávka Teddyho Vianoce vyrozpráva príbeh o tom, čo je v živote dôležité.

Tešiť sa môžeme na skúsených dabingových hercov a herečky, ktorí v slovenskom znení prepožičali postavám svoje hlasy. Sú medzi nimi napríklad Peter Sklár, Oliver Boublík, Zuzana Porubjaková, Rastislav Sokol či Danica Jurčová. Alebo talentovaná detská herečka Alžbeta Karpatová.

Rozprávku Teddyho Vianoce na plátna kín už o pár dní prinesú spoločnosti FOXX MEDIA GROUPContinental film.

Nový trailer filmu:


2 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.