Ako nakupovať počas Black Friday?

0

Black Friday je celosvetovým fenoménom a najobľúbenejším dňom všetkých milovníkov nakupovania. Tento veľký deň s neodolateľnými zľavami sa nezadržateľne blíži a na tento rok vychádza na 25. novembra.

Švédska beauty-tech značka FOREO prináša niekoľko skvelých tipov, ktoré vám pomôžu užiť si tento nákupný ošiaľ.
Čítajte tiež: Topánkové trendy, ktorými ovládnete ulice

1. Vyberajte a premýšľajte o všetkom vopred

Myslite na to, čo sa vám páči alebo čo potrebujete už teraz a rozhodnite sa v dostatočnom predstihu! Najčastejšou známou chybou počas tohto úžasného nákupného maratónu je plytvanie časom aktivitami, ktoré by sa dali robiť oveľa skôr.

Nie ste si istí farbou rúžu? Aká veľkosť topánok by bola najlepšia? Aký typ FOREO LUNA 4 spomínala vaša mama? Tieto otázky by ste mali zodpovedať už teraz, aby ste sa počas Black Friday mohli sústrediť len na najlepšiu ponuku a cenu.
Čítajte tiež: Dámska kabelka – aké sú trendy?

2. Pripravte si zoznam želaní

V dnešnej dobe už nemusíte nakupovať len v kamenných predajniach a väčšiu ponuku nájdete online, takže netreba strácať čas cestovaním. Ak však chcete byť vysoko efektívny, musíte si vytvoriť zoznam kľúčových produktov a očíslovať ich dôležitosť.

Keď už viete, že si jednoducho musíte kúpiť nový telefón a bez neho nemôžete Black Friday považovať za úspešný, dajte ho na prvé miesto a pripravte si niekoľko alternatív, kde si ho môžete kúpiť. Dôrazne odporúčame skontrolovať, kde sú najžiadanejšie produkty dostupné – napríklad BEAR od FOREO je dostupný v 2 štýlových farbách, takže ak je vaša obľúbená farba vypredaná online, najlepšie bude overiť dostupnosť v miestnych obchodoch.

3. Hlavne pohodlne – Black Friday

Pri nákupoch odporúčame dbať na pohodlie a na chvíľu zabudnúť na módu. Aj keď máte radi vysoké opätky, lepší a efektívnejší zážitok z nakupovania budete mať v pohodlnej obuvi. Rovnaké pravidlo platí aj pre oblečenie – niektoré produkty môžu byť umiestnené na horšie dostupnom mieste predajne, preto sa zamyslite nad tým, aké oblečenie by bolo pre všetky tieto pohybové aktivity najlepšou voľbou.
Čítajte tiež: Akné – FOREO zahajuje boj s nedokonalosťami

4. Nakupujte so spriaznenou dušou

S kým chcete nakupovať? To by mohla byť kľúčová otázka… Ak váš partner (ako mnohí iní) nenávidí obchody a snaží sa z nich čo najskôr utiecť, nemusia byť pre Black Friday tou najlepšou voľbou. Myslite na svojich priateľov alebo rodinných príslušníkov, ktorí by mohli zlepšiť váš štýl a techniku ​​nakupovania. Predstavte si ich reakcie pri dôležitom rozhodnutí a vyberte si tú najlepšiu spriaznenú dušu na špeciálnu príležitosť.

5. Skontrolujte si limity na platobných kartách

Nemusíte mať plné vrecká peňazí, aby ste mali istotu, že váš Black Friday bude bez problémov s peniazmi. Je rozumné skontrolovať si limit na debetnej/kreditnej karte a aj to, koľko hotovosti môžete denne alebo týždenne vybrať. Všetko si môžete naplánovať vopred a uistiť sa, že tento výnimočný deň neovplyvnia problémy s peniazmi.

6. Odmeňte sa oddychom

Nezabudnite sa odmeniť a relaxovať po náročnom dni! Najmä vaše nohy zažili maratónsky výkon a zaslúžia si aspoň malú masáž. Keďže aj vaša myseľ bude počas dňa pracovať na plný výkon, bolo by skvelé pripraviť sa na relaxačnú časť vopred. Je tiež možné nechať deti spať mimo domu a pripraviť kúpeľňu na váš príchod z lovu.

Predstavte si svoje milované FOREO UFO 2 s vašou obľúbenou maskou, ako na vás čaká pri vani s voňavými uterákmi a novou knihou…
FOREO predstaví svoju lákavú ponuku Black Friday na notino.sk, douglas.sk a foreo.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.