Annabelle Minerals Softie. Šetrné k pleti aj k planéte

2

Máte pocit, že hubky už ste v ponuke od Annabelle Minerals videli? Je to tak! Lenže nové Softies sú vyrobené z inovovaného materiálu, ktorý nič neuberá na ich pôvodnej jemnosti. Zároveň je ekologický.


Ekologické hubky Annabelle Minerals

Všetky typy hubiek Annabelle Minerals Softie sú vyrobené z ryžovej slamy. Teda z materiálu, ktorý vzniká ako odpad pri produkcii ryže. Vďaka vysokému obsahu celulózy má táto hmota mäkkú a pružnú štruktúru. Tá zaručuje, že hubka príjemne kĺže po pokožke tváre a precízne nanesie kozmetiku presne tam, kam potrebujete. Ryžová slama je navyše biologicky odbúrateľná. Až bude teda hubka opotrebovaná, s čistým svedomím ju môžete vyhodiť, pretože nezaťaží planétu.
Čítajte tiež: Nové štetce na ešte dokonalejšie líčenie

Annabelle Minerals

Ako nanášať líčidlá pomocou hubiek Annabelle Minerals Softie

 1. Pred aplikáciou hubku dobre navlhčite a cez kozmetický obrúsok alebo čistý uterák z nej vytlačte prebytočnú vodu.
  1. Nasypte potrebné množstvo produktu do viečka.
  2. Ponorte hubku do produktu a krúživými pohybmi ho rozpracujte, kým nedosiahnete
   požadovanú textúru.
  3. Pokračujte aplikáciou produktu na pleť.
  4. Z hygienických dôvodov nezabudnite udržiavať hubku čistú.

Mint Softie


Hubka v tvare hrušky je ideálnou voľbou pri aplikácii minerálnych produktov metódou na mokro. Ľahko, rýchlo a rovnomerne s ňou nanesiete produkty na väčšej časti tváre, ale aj do záhybov. Pomocou špičky sa naopak dostanete do ťažko prístupných miest okolo nosa a očí.
Cena: 5,90 €

Peach Softie
Máte radi komplexné líčenie a prirodzený vzhľad? Potom je Peach Softie tou pravou voľbou! Vďaka skosenej strane ľahko nanesiete mejkap na väčšie plochy, ako sú líca a čelo, zatiaľ čo užšou časťou sa dostanete do oblastí okolo nosa a očí.
Cena: 5,90 €

Pink Softie L
Hubka veľkosti L na aplikáciu minerálneho mejkapu metódou na mokro. Je vhodná aj na aplikáciu púdru, lícenky či bronzera. Jej tvar a rozmery sa hravo prispôsobia tvári, a tak vám pomôže aplikovať produkty rovnomerne bez nežiaducich šmúh.
Cena: 5,90 €


Pink Softie M
Hubka v strednej veľkosti bola navrhnutá špeciálne pre jednoduchú a pohodlnú aplikáciu minerálnych produktov, najmä púdru metódou baking. Je ideálna na jednoduché vytvorenie prirodzených kontúr.
Cena: 4,90 €

Pink Softie S
Hubka veľkosti S je ideálna pre jednoduchú a rovnomernú aplikáciu minerálneho korektora metódou na mokro. Vďaka jej veľkosti s ňou ľahko nanesiete produkty pod oči alebo na ťažko prístupné miesta okolo nosa.
Cena: 3,90 €

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.