Nové štetce na ešte dokonalejšie líčenie

1

K dokonalému vzhľadu potrebujete kvalitnú dekoratívnu kozmetiku. A jej súčasťou sú správne zvolené štetce. Nech sa páči, nové štetce na líčenie.

Práve preto v Annabelle Minerals v poslednej dobe pracovali na vývoji nového príslušenstva, a s hrdosťou vám teraz môžu predstaviť ich úplne nové štetce. Pretože štetce sú pri líčení veľmi dôležité.
Čítajte tiež: Softie Annabelle Minerals – hubky na dokonalé líčenie

 Tieto štetce na líčenie sú:

❖    vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov, takže nikdy nedráždia pleť,
❖    sú extrémne jemné, až plyšové, preto na tvári netvoria šmuhy,
❖    majú syntetické štetiny, teda sú vegánske,
❖    majú bambusovú rukoväť, sú preto ekologické,
❖    kovové časti majú design ružového zlata, pôsobia teda veľmi luxusne.

Objavte nové štetce na líčenie od Annabelle Minerals

MINI KABUKI

Je určený na nanášanie minerálneho korektora pod oči, rozjasňovača, ale aj očných tieňov, pretože sypké produkty sa výborne zachytávajú na štetinách a počas aplikácie z nich neopadávajú. Je vhodný na použitie na jemnú pokožku okolo očí.

Annabelle Minerals MINI KABUKI: 7,90 €

Štetce na líčenie – BABY KABUKI


Tento malý štetec je dokonalý pomocník do kozmetickej taštičky alebo kabelky, aby ste ho mohli mať neustále po ruke na drobné úpravy počas dňa. Má okrúhle husté štetiny, ktoré umožňujú presnú aplikáciu najmä mejkapu a púdru, ale jeho využitie môže byť všestranné. Vďaka BABY KABUKI bude vaša tvár pôsobiť zjednoteným dojmom.

Annabelle Minerals BABY KABUKI: 7,90 €

KABUKI

Vďaka mäkkým a hustým štetinám zastrihnutým do zaguľateného tvaru umožňuje dôkladné rozotretie mejkapu či púdru po celej tvári a tým aj dosiahnutie dokonale zjednoteného a prirodzeného efektu bez šmúh. Štetec KABUKI má všestranné využitie.

Annabelle Minerals KABUKI: 8,90 €

Štetce na líčenie – FLAT TOP

Štetec s elastickými a hustými štetinami umožňuje perfektné nanesenie mejkapu a jeho rozotretie bez šmúh. Vďaka štetcu FLAT TOP vytvoríte perfektný základ pre akýkoľvek mejkap. Tento štetec poskytuje intenzívnejšie krytie ako štetec KABUKI.

Annabelle Minerals FLAT TOP: 8,90 €

Štetce na líčenie SHORT TOP

Tvar tohto štetca bol navrhnutý špeciálne na aplikáciu sypkého minerálneho mejkapu. Má zaguľatené, veľmi krátke a zároveň husté štetiny, ktoré umožňujú úplne presné nanášanie produktu s intenzívnym krytím. Pevné štetiny navyše rýchlo a účinne naberú minerálny mejkap bez toho, aby prášil.

Annabelle Minerals SHORT TOP: 11,90 €

Štetec na mejkap

Jazýčkové a husté štetiny umožňujú presnú aplikáciu minerálneho aj tekutého mejkapu aj do zle dostupných miest, ako sú napríklad nosné krídla. Tento štetec dovoľuje úplne rovnomernú aplikáciu prípravku, vďaka čomu sa vyhnete neprirodzenému efektu, zároveň však skryjete všetky škvrny a nedokonalosti.

Annabelle Minerals ŠTETEC NA MEJKAP: 7,90 €

Štetec na korektor

Mäkký a pružný štetec na precízne nanesenie minerálneho korektora na správne miesta. Vďaka tomuto štetcu ľahko zakryjete všetky nedokonalosti pleti, stopy po akné aj nevzhľadné pigmentové škvrny.

Annabelle Minerals ŠTETEC NA KOREKTOR: 6,90 €

Štetec na rozjasňovač

Má dlhú rukoväť a hebké štetiny usporiadané do tvaru plameňa. Vďaka tomu je možné aplikovať sypký minerálny rozjasňovač úplne rovnomerne a tým úplne presne korigovať jeho intenzitu na svojej tvári.

Annabelle Minerals ŠTETEC NA ROZJASŇOVAČ: 10,90 €

Štetec na lícenku

Vďaka šikmým, mäkkým a zároveň hustým štetinám je možné s pomocou tohto štetca aplikovať úplne dokonale minerálnu lícenku a tým podčiarknuť tvar každej tváre. Zaručuje rovnomernú aplikáciu bez toho, aby došlo tvorbe škvŕn či k neprirodzenému efektu.

Annabelle Minerals ŠTETEC NA LÍCENKU: 8,90 €

Vejárový štetec

 
Má natoľko jemné a poddajné štetiny, že zľahka kĺže po pokožke tváre bez toho, aby ju dráždil. Špeciálny vejárový štetec zaručuje jednoduchú a precíznu aplikáciu rozjasňovača, bronzeru alebo aj lícenky presne tam, kde ju práve potrebujete. Štetec sa tiež hodí na odstránenie prebytočného púdru či očných tieňov.

Annabelle Minerals VEJÁROVÝ ŠTETEC: 7,90 €

Štetce na líčenie – roztieranie očných tieňov

Veľmi mäkký a pružný štetec na tzv. blending čiže miešanie, spájanie aj roztieranie sypkých očných tieňov. Pevný tvar, ktorý sa počas používania nemení, je ideálny na úplne presnú aplikáciu. Vzhľadom na použitie vysoko kvalitných materiálov je štetec vhodný pre na jemnú pokožku v okolí očí.
Annabelle Minerals ŠTETEC NA ROZTIERANIE OČNÝCH TIEŇOV: 6,90 €
 

Štetec na očné tiene

Mäkké a jemné štetiny, ktoré sú však zároveň husté a zastrihnuté do ideálneho tvaru, umožňujú úplne presné a taktiež rovnomerné nanesenie očných tieňov. Štetec je vhodný na použitie na citlivé očné okoli

Annabelle Minerals ŠTETEC NA OČNÉ TIENE: 6,90 €
 

Skosený štetec na očné tiene

Špeciálny skosený tvar mäkkých a pružných štetín umožňuje jednoduchú a zároveň veľmi precíznu aplikáciu očných tieňov do záhybov a vonkajších kútikov očí. Tento štetec je vynikajúcim pomocníkom na roztieranie hraníc medzi jednotlivými odtieňmi. Štetec je vhodný na použitie na oči.

Annabelle Minerals SKOSENÝ ŠTETEC NA OČNÉ TIENE: 6,90 €

Štetec na očné linky

Štetec s dlhou rukoväťou, mäkkými a jemnými štetinami zastrihnutými do skoseného tvaru umožňuje presné vykreslenie dokonalých očných liniek pozdĺž horných aj dolných mihalníc. Štetec je vhodný na použitie na citlivé okolie očí.

Annabelle Minerals ŠTETEC NA OČNÉ LINKY: 6,90 €

Dávame tiež do pozornosti Softie hubky Annabelle Minerals. Sú ideálnou voľbou pri aplikácií minerálnych produktov. V podobe mejkapu, púdru, korektora, lícenky, čí rozjasňovača metódou na mokro. Vďaka rôznym tvarom s nimi ľahko aplikujete produkty.

Tvary a rozmery sa hravo prispôsobia tvári a pomôžu vám mejkap aplikovať rovnomerne bez viditeľných stôp.

APLIKÁCIA: 1. Pred aplikáciou produktov na pleť hubku dobre navlhčite a cez kozmetický obrúsok alebo čistý uterák z nej vytlačte prebytočnú vodu. Z hygienických dôvodov ju nezabudnite udržiavať čistú.

2. Nasypte potrebné množstvo minerálneho mejkapu do viečka.

3. Ponorte hubku Softie do produktu a krúživými pohybmi ho rozpracujte.

4. Pokračujte aplikáciou produktu na pleť.

Vyskúšajte Gua Sha

Je to odveká terapeutická metóda, pri ktorej je pomocou hladkých kameňov stimulovaná pokožka a lymfa. Gua znamená čkrabanie a Sha predpovedá sčervenanie. To sa po správne vykonanej masáži dostavuje v podobe červených bodiek. V spojitosti s tradičnou medicínou je táto metóda využívaná na liečbu chronických bolestí celého tela.

Gua Sha stimuluje energetické body. A tiež krvného obehu, produkciu kolagénu a antioxidačné účinky. Pravidelná masáž obnovuje a spevňuje kontúry tváre, znižuje hĺbku už vzniknutých vrások a zároveň pomáha predchádzať tvorbe nových.


https://www.annabelleminerals.com/

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.