Vône, z ktorých vám poskočí srdce

0

Srdce bije ako divé, kolená sa podlamujú – žiadna žena nezabudne na pocity, ktoré sa jej zmocnili, keď sa prvýkrát zamilovala. Rovnako ako nezabudne ani na hlboké city intenzívnej lásky, ktorá potrvá celý život.

Dve nové, vzrušujúce vône zachytávajú rôzne štádiá lásky. Hovoríme o vôňach First Love a Everlasting Love – láska je predsa tou najkrajšou témou na svete!

Kolekcia vôní Betty Barclay Love je so svojimi prevedeniami stelesnením okamihov plných romantiky, šťastia a očakávaní, ktoré sa dotknú srdca každej ženy bez ohľadu na to, či je práve v siedmom nebi, či na krásne chvíle len spomína alebo po nich dychtivo túži.

Vône sú dostupné od začiatku októbra 2019 exkluzívne v drogériách DM.

Vzrušujúce pocity v opojení zamilovania
Láska je všadeprítomná, keďže nás sprevádza naprieč každým vekom a všetkými životnými situáciami. Táto inšpirácia sa odráža aj na olfaktorickej úrovni: Vôňa Betty Barclay First love je ľahšia, zatiaľ čo Betty Barclay Everlasting Love je zasa intenzívnejšia.

Vône pohladia srdce a zmysly iným spôsobom a zahalia každú ženu do rúcha romantiky a šťastia.

Ovocno-kvetinový nádych v úvode sa stará o príjemný pocit sviežosti. V jadre jednotlivých vôní sa na povrch predierajú ľahké až intenzívne romantické komponenty. Záver vám zas počaruje svojím zmyselne teplým nádychom – kombinácia ingrediencií vytvára vône, vďaka ktorým vám poskočí srdce a zaplavia vás pocity šťastia!
 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.