Chcem získať sebavedomie

0

Zamysleli ste sa nad tým, prečo niektorí ľudia vyzerajú v každej situácii sebavedomí, uvoľnení a vyrovnaní?

 

Vždy buďte sami sebou, prejavujte sa a dôverujte si. Nevyhľadávajte iba úspešné osobnosti a nesnažte sa ich napodobnovať. Bruce Lee

Sebavedomie pomáha v každej životnej situácii – na prijímacích pohovoroch do zamestnania, počas prezentácií, na večierkoch aj na rande. Niektorí z nás akoby sa narodili s pocitom spôsobilosti a sebaistoty. V knihe Chcem získať sebavedomie však autorka Harriet Griffeyová ukazuje, ako si tieto zručnosti môže osvojiť každý.

Sebavedomie je zvnútornená viera v seba, postavená na úspešných minulých skúsenostiach. Zistite, v čom vynikáte, a vychádzajte z toho. Potlačte vnútornú kritiku. Malé krôčiky môžu viesť k veľkej zmene – k zvýšenému sebavedomiu.

Táto kniha prináša praktické rady, inšpiráciu a nástroje, ktoré vám pomôžu budovať si sebavedomie od základov.

V knihe si urobte kvíz sebavedomia.

Zistíte, čo je sebaúcta, sebahodnota a sebavedomie. Ako pracovať s rečou tela, ako o sebe premýšľať pozitívne, ako si precvičovať sebavedomie. Zistíte tiež, prečo je dôležitý prvý dojem a zistíte, ako sa môžete zbaviť úzkosti a mnoho ďalších veľmi dôležitých vecí.

Z anglického originálu I Want to Be Confident (Hardie Grant Books, London 2017) preložila Helena Galanová.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.