Chcete mať Spokojný spánok a leto bez migrén?

0
9

Šamanská sviečka Spokojný spánok okrem toho, že upokojí vaše zmysly a potlačí bolesti hlavy, blahodárne pôsobí na nervový systém a krásne prevonia celú vašu spálňu.

Ľevandula má pozitívne účinky na uvoľnenie nervového systému. Okrem toho znižuje hladinu stresových hormónov v tele, takže veľmi dobre pôsobí práve vtedy, ak je za nespavosťou stres a napätie. Má priaznivé aj na dlhodobejšie migrény a silné bolesti hlavy.


Levanduľu poznali už starovekí Gréci a s obľubou ju pridávali do kúpeľa. Blahodarné a preukázateľné účinky levandule ich však čoraz viac prekvapovali, a tak sa jej použitie rozšírilo z kúpeľní do celej domácnosti, medicíny aj kozmetiky. Má naozaj mnohoraké využitie a prináša očakávaný efekt.

Táto bylina pochádza zo západného stredomoria. ,,Levanduľa” pochádza z latinského slova ,,lavare“, čo znamená v preklade ,,umývať sa”. Je známa pod viacerými názvami – levanduľa lekárska, levanduľa úzkolistá, levanduľa francúzska.
Čo sa týka jej vzhľadu, ide o bohato rozvetvenú rastlinu, ktorá dosahuje výšku
90 – 120 cm.

Jej koreňová sústava je veľmi hustá a siaha veľmi hlboko do zeme.

Má veľmi silnú typickú vôňu, ktorú si zamiluje každý.

Levanduľu je vhodné sadiť do skupín alebo do väčšieho črepníka.

Sviečka Spokojný spánok je ekologická, ručne odlievaná, bylinky sú destilované.
Súčasťou všetkých šamanských sviečok andawell sú aj kamene. Spokojný spánok obsahuje Ametyst.


Ametyst je ochranný kameň, používaný proti urieknutiu. Vnáša stabilitu a harmóniu do vzťahov. Ametyst je kameň duchovnej čistoty a meditácie. Prepája dušu s duchovným svetom. Jeho vyžarovanie je harmonické a uvádza do rovnováhy myseľ a cit. Je symbolom premeny. Pomáha nám k uskutočneniu našich vízií a prináša svetlo do našich snov. V prítomnosti ametystu si vieme jednoduchšie predstaviť našu budúcnosť, vidíme súvislosti s minulosťou a chápeme príčinu a následok. Podporuje v nás lásku, nezištnosť, obetavosť a túžbu pomáhať druhým.

Sviečku kúpite tu:

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.