Čistá duša nie je pre každého

2

Sviečku Čistá duša, ktorá je aj najpredávanejšia, som vyrábala viac menej na základe dopytu. Stretávala som sa s bývalými klientmi, ktorí ku mne chodievali na tarotový koučing a sťažovali si, že im klasické sviečky – Biela šalvia, Myrha alebo Dračia krv – nestačia na vyčistenie priestorov a celkovo atmosféry a ich duše. Hovorievali mi to aj kamarátky a ja sama som si tieto sviečky kupovala a cítila som, že v nich nie je úplne to, čo by malo. 

Tak som začala miešať, skúmať, študovať veci o sviečkach, až som ich namiešala. A Čistá duša je naozaj veľmi poctivá sviečka, ktorej kameň je šamansky nabitý, je odlievaná v presne určené dni na výrobu sviečok a obsahuje to najlepšie z najlepšieho.

Preto aj často “vyvádza”. Keď totiž sviečka príde do domácnosti alebo do kancelárie, kde je veľa negatívnej energie, musí s ňou pracovať. Pohlcovať ju a čistiť priestor. Nielen priestor, aj my sa denne stretávame s ľuďmi a často ani nevieme, čo negatívne so sebou donesieme domov. A to sa mieša a hromadí. A s týmto všetkým si Čistá duša dokáže poradiť. Lenže – treba dávať pozor, nakoľko môže pod vplyvom negatívnej energie aj zhasnúť, prípadne “divoko” kmitať a ku koncu vzplanúť, alebo sa aj rozbiť. Preto odporúčam ju v poslednej tretine horenia radšej uhasiť a odniesť preč z domu. A to aj z toho dôvodu, že sviečka obsahuje bylinky a kameň. Bylinky by sa mohli na konci horenia vznietiť. 

Takéto čistenie by sa malo vykonávať pravidelne raz do mesiaca.

Je to ručne odlievaná sviečka, z ekologických materiálov a môže sa stať, že nebude dodaná ihneď – teda na druhý deň. Môže sa totiž vyrábať len v piatok pod vplyvom Venuše alebo v nedeľu pod vplyvom Slnka. Sviečky robím na objednávku, nakoľko nejde o pásovú výrobu, ale personalizované sviečky pre konkrétnych ľudí.

Dôležité upozornenie pri používaní sviečok
1. Nechajte sviečky rozhorieť tak, aby sa rozpustila celá povrchová vrstva.

2. Keď sa roztopí povrchová vrstva môžete krištáľ vybrať (pozor je horúci) a položiť ho vedľa sviečky. Nenechávajte ho v sviečke počas doby pálenia sviečky.

3.Sviečky sú ozdobené bylinkami a kvetmi. Tie môžete po rozpustení celej povrchovej vrstvy tiež vybrať (stačí vám nato špáradlo). Ak ich necháte v sviečke, zhasnite sviečku krátko pred dohorením. Mohli by sa totiž na konci vznietiť a začať horieť.

4.Sviečku môžete zapaľovať opakovane, ideálne však je, ak ju necháte horieť v kuse približne 3 hodiny.

5. Ak sviečka robí vysoký plameň, čistí veľmi silné energie a vtedy je dobré, ak ju budete mať na očiach.

6. Všetky účinky sviečok a ďalšie bezpečnostné upozornenia dostanete pribalené k sviečkam.

Objednať sviečku si môžete tu: https://samanskesviecky.sk/produkt/cista-dusa/

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.