Menu Zavrieť

Čistá duša nie je pre každého

Sviečku Čistá duša, ktorá je aj najpredávanejšia, som vyrábala viac menej na základe dopytu. Stretávala som sa s bývalými klientmi, ktorí ku mne chodievali na tarotový koučing a sťažovali si, že im klasické sviečky – Biela šalvia, Myrha alebo Dračia krv – nestačia na vyčistenie priestorov a celkovo atmosféry a ich duše. Hovorievali mi to aj kamarátky a ja sama som si tieto sviečky kupovala a cítila som, že v nich nie je úplne to, čo by malo. 

Tak som začala miešať, skúmať, študovať veci o sviečkach, až som ich namiešala. A Čistá duša je naozaj veľmi poctivá sviečka, ktorej kameň je šamansky nabitý, je odlievaná v presne určené dni na výrobu sviečok a obsahuje to najlepšie z najlepšieho.

Preto aj často “vyvádza”. Keď totiž sviečka príde do domácnosti alebo do kancelárie, kde je veľa negatívnej energie, musí s ňou pracovať. Pohlcovať ju a čistiť priestor. Nielen priestor, aj my sa denne stretávame s ľuďmi a často ani nevieme, čo negatívne so sebou donesieme domov. A to sa mieša a hromadí. A s týmto všetkým si Čistá duša dokáže poradiť. Lenže – treba dávať pozor, nakoľko môže pod vplyvom negatívnej energie aj zhasnúť, prípadne “divoko” kmitať a ku koncu vzplanúť, alebo sa aj rozbiť. Preto odporúčam ju v poslednej tretine horenia radšej uhasiť a odniesť preč z domu.

 

Takéto čistenie by sa malo vykonávať pravidelne raz do mesiaca.

Je to ručne odlievaná sviečka, z ekologických materiálov a môže sa stať, že nebude dodaná ihneď – teda na druhý deň. Môže sa totiž vyrábať len v piatok pod vplyvom Venuše alebo v nedeľu pod vplyvom Slnka. Sviečky robím na objednávku, nakoľko nejde o pásovú výrobu, ale personalizované sviečky pre konkrétnych ľudí.

Objednať sviečku si môžete tu: https://andawell.sk/eshop/

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Navštívte náš voňavý e-shop

Pozrite si naše referencie