Súťaž! Dedoles k MDD

78

Máte doma malého futbalistu, komiksového hrdinu, objaviteľa vesmíru či milovníka psíkov? Alebo ste rodičmi malej princeznej, ktorá miluje jednorožce, robí diery do syra, pochutnáva si na avokádovej nátierke, a hráva sa vo vani s kačičkami? Pre každého máme niečo.

Dedoles na našich najmenších myslí neustále, a preto ponúka sortiment, ktorý vyčarí úsmev na tvári všetkým malým i väčším deťom. Skúste ich na Deň detí potešiť veselými ponožkami. Deti sú tí prví, ktorí ocenia, že je každá iná.

Aby rodičom nebolo ľúto, máme pre nich dobrú správu. Väčšinu našich detských produktov nájdete aj vo verzii pre dospelých, takže svoju radosť môžete zdieľať s detičkami dvojnásobne. Rovnaké ponožky si môže zaobstarať celá rodina. A keďže ide leto, do ponuky pribudli aj kratšie členkové.

Tak či onak, pre deti je najväčším darom pozornosť a láska rodiča, preto nezabúdajme na to najdôležitejšie. Hmotný darček je už len takým milým doplnením.

Prvý jún sa už tradične spája s Medzinárodným dňom detí, na ktorý sa tešia všetky ratolesti. Pôvod tohto výnimočného dňa siaha až do 20-tych rokov minulého storočia. Vznikol totiž pravdepodobne už v roku 1925, kedy sa vo švajčiarskej Ženeve konala takzvaná Svetová konferencia pre blaho detí. U nás sa však oslavuje až od roku 1950. Tento rok je teda Deň detí o to výnimočnejší, že ho u nás oslavujeme už presne 70 rokov.

Prajeme vám krásne MDD z Dedolesa!

Súťaž: Hrajte o 2 balíčky z Dedoles. Napíšte dole do komentára, akú rozprávkovú postavičku máte najradšej a dvaja z vás vyhrajú balíček z DEDOLES.
Žrebujem 1.6. 2020

78 KOMENTÁRE

  1. Dobrý deň. Máme radi Horseland a koníka Diabla. Radi sa zúčastníme súťaže o veselé ponožky, čo nemajú páru … ooo … Dedoles …. ooo….

  2. Dobrý deň,
    momentálne pozeráme Máša a Medveď aj Krtka. Máme radi Elzu, Annu, Olafa s Ľadového kráľovstva a tiež Minnie.

  3. Naše dvou s půl leta Oli má teď období mimoňů. Tatínek musí doma nosit jen tričko s mimoněm, ke svačině chce banán jako Mimoň a pit musí jen z hrnečku z mimoněm

  4. Dcerka miluje Krtečka, já ho dostala jako malá k narozeninám-velikého plyšáka, kterého máme dodnes, a ona ho uplně zbožňuje. A dívá se na něj ve Večerníčku.

  5. U môjho syna teraz vedie Máša a medveď. Niesom z toho nadšená, keďže si neberie príklad z medveďa, ale z Máši ?‍♀️? Doma máme veselo, len moje nervy sa neradujú ? Ja ako dieťa som milovala Bambuľku. ❤️

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.