Ako si urobiť Valentína doma?

0
Pexels.com

Súčasná doba nám neposkytuje veľa možností, ako stráviť najzaľúbenejší deň v roku. Prítomnosť človeka, ktorého ľúbite, je oveľa viac, než vám dokážu dať všetky romantické pobyty či materiálne dary.

Ak aj nikoho nemáte, venujte sa sebe. Napustite si horúcu vaňu, naplňte ju bylinkami či kvetmi, uvarte si večeru a do postele si zoberte romantickú knižku.

Sviatok svätého Valentína nie je o materiálnych daroch, ale o tom, s kým a v akej atmosfére ho strávite. A aj keď možno nepatríte medzi nadšencov tohto sviatku, stále existuje množstvo spôsobov, ako si deň zamilovaných urobiť krásnym, jedinečným, no zároveň normálnym. Stačiť vám bude pokoj, komfort a útulná romantická atmosféra, vďaka ktorým si spolu s partnerom dokonale užijete čaro prítomného okamihu.

KiK

Základom je romantická večera
Fenoménom lockdownu je varenie, takže hor sa do toho! Verte, že lepšia príležitosť ukázať kulinárske zručnosti, ktoré ste sa počas pandémie naučili, už nebude. Romantická večera je totiž základom Valentínskeho večera, a tento zvyk by ste mali dodržať, aj keď nemáte možnosť ísť do niektorej z reštaurácií v meste. Nezabúdajte predsa, že láska ide cez žalúdok! Okrem chutného jedla však môžu byť príjemným spestrením vášho stolovania aj tematické doplnky, preto niekoľko z nich nezabudnite pridať na stôl.
K vareniu môžete pridať aj niekoľko sladkých kúskov s ružovým zdobením.
Čítajte tiež: Donuty – kysnuté s ružovým zdobením – recept

KiK

Ľahnite si do mäkka
Základom komfortu a pohody sú mäkké vankúše, hrejivé deky či plyšové koberčeky. Vyplňte nimi celý priestor. Ten sa vďaka tomu stane útulnejším než kedykoľvek predtým. Dobré je pritom siahnuť najmä po ružovej a červenej, i keď farba, samozrejme, nie je podmienkou.

KiK
KiK

Myslite na Sebalásku
Valentínskym MUST HAVE tipom sú afirmačné sviečky, konkrétne Som milovaná a zbožňovaná vyrobená so šamanskými bylinkami a kameňmi. Afirmačné sviečky vám pomôžu navodiť si romantickú atmosféru a zároveň vám pripomenú to najdôležitejšie. Láska k sebe. Lebo len, keď máme radi seba, môžeme milovať aj ľudí okolo nás.

Čo vyžarujeme si aj priťahujeme. “Veľa žien má v sebe priveľa mužskej energie. Nenechajú tak partnera byť mužom a zabúdajú byť ženami. Tými Bohyňami, ktoré muž zbožňuje.
Afirmačná sviečka Som milovaná a zbožňovaná v nás prebúdza ženskosť a privoláva toľko potrebnú SEBALÁSKU. Ide o čistú ekologickú sviečku, ručne vyrobenú, bez farbív, obohatenú o šamanské bylinky Biela šalvia a Červený santal, ktoré vyčistia energiu a privolajú vášeň a lásku. Na vrchu sviečky je šamansky nabitý kameň. Vôňa je kvetová.”
hovorí Andrea Hinková – Tarová, šamanka a autorka afirmačných sviečok.
https://samanskesviecky.sk/

Úvodné foto: Pexels.com

samanskesviecky.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.