Stále populárnejší FACE IT!

0

Trendy v interiérovom dizajne hovoria o motívoch tváre na vankúšoch, keramike, obrazoch alebo aj na riade.

Linear Face
Venujte pozornosť dekoráciám s lineárnymi motívmi. Jednoduché, minimalistické kompozície na nástennej grafike, kobercoch, vankúšoch a keramike vytvárajú fascinujúci abstraktný obraz tváre. Takéto doplnky dodajú vášmu aranžovaniu umelecký výraz!

Antické motívy
Hodia sa do moderného, minimalistického, klasického aj eklektického interiéru. Vkusné busty a sochy, inšpirované starodávnym umením a starodávnymi kultúrami, vytvoria vo vašom domove skutočnú umeleckú galériu, z ktorej je ťažké odtrhnúť oči!

Pre milovníkov dizajnu
Fanúšikovia dizajnu milujú neobvyklé dekorácie a originálne nápady v interiérovom dizajne. Naša kolekcia bude preto pre každého z nich skutočnou lahôdkou! Stojí za to venovať pozornosť napríklad vázam, kvetináčom a keramike s ornamentmi s motívom mimiky tváre. Nielen, že vás rozveselia, ale aj vyzerajú veľmi vkusne!

Súčasná doba si vyžaduje psychohygienu. Nájdite si nejaký maliarsky kurz a skúste začať maľovať a navrhnúť si svoje vlastné vzory.
Čítajte tiež: Minimalizmus a nádej – to sú farby roka 2021

Zdroj: http://www.westwing.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.