Ženy a život – komédia o hľadaní lásky

0

Hľadanie lásky je proces… A práve tomuto procesu venuje pozornosť nová česká komédia Ženy a život. Príde vo štvrtok 19. mája do slovenských kín. A ak má na konci procesu hľadania byť happy end, ako sa na romantickú komédiu patrí, musí niekedy pomôcť náhoda. Inokedy pár faciek a niekedy skrátka len stačí prestať riešiť vzťahové problémy s osobou, ktorá s vami vzťah vôbec nemá.

Eliška, hlavná hrdinka filmu, je typické dobré dievča. Možno až príliš. V práci jej chýbajú ostré lakte a vo vzťahu pretrváva slepá viera v obojstrannú lásku. O to akčnejšia je však jej voľnomyšlienkarska sestra Ilona! Spoločne sa vrhnú na budovanie rodinného podniku, s čím im má pomôcť aj práve za rozvádzajúci kamarát Richard.
Čítajte tiež. Aký bude máj v kine?

Ženy a život – celkom slušný chaos vo vzťahoch

Nie celkom im to vychádza, podobne ako nevychádza podľa predstáv ani Eliškin vzťah s úspešným tenistom Petrom. Chodí  s ňou ten chlap vôbec, alebo chodí len ona s ním? Mnoho vecí bude potrebné si ujasniť a začať plniť sny, aj keby mali z neba padať traktory! A tak začne bojovať Eliška o Petra, Richard o Elišku, Richardova manželka o Richarda. A mamička s oteckom o blaho všetkých.

Hviezdne obsadenie

Režisér Petr Zahrádka (Doktor Martin, Chlap na striedačku, Láska na špičkách) nakrútil podľa scenára Zity Marinovovej film, v ktorom sa pred kamerou stretla mladá herecká generácia so stálicami českej filmovej a seriálovej tvorby. Eva Salvatore Burešová hrá dobrosrdečnú Elišku, jej energickú sestru Ilonu stvárňuje Aneta Krejčíková a kamaráta Richarda Petr Buchta.

Úloh starostlivých rodičov sa zhostili Veronika FreimanováJiří Lábus. Komediálny multitalent Jakub Kohák sa predstaví ako nevypočítateľný, svetovo úspešný tenista Petr. Okrem nich sa na plátne objavia aj herečka a speváčka Olga Lounová, herečka a moderátorka Eva Decastelo či módny návrhár Osmany Laffita.

Romantickú komédiu Ženy a život, v ktorej sa život bude hlavným hrdinkám intenzívne stavať do cesty, prinesie do slovenských kín distribučná spoločnosť Continental film.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.