Súťažte o kompletnú akútnu starostlivosť o močové cesty: balíčky Urinal Express pH + Urinal Akut – Ukončená

11


Nepodceňujte varovné signály tela, najmä ak sa týkajú intímnej oblasti. Pri ťažkostiach s močovými cestami nasaďte tú najlepšiu kombináciu pre ich podporu a úľavu pri nepríjemných pocitoch rezania a pálenia. Hľadáte kvalitu a extra starostlivosť pre vaše močové cesty? Vyberte si tabletky Urinal Akut, ktoré 3x denne počas prvých dvoch dní doplňte nápojom Urinal Express pH.

Vyhrajte jeden z piatich balíčkov Urinal Akut + Urinal Express pH:
Súťažná otázka:
Za aký čas Urinal Express pH neutralizuje kyslé pH moču a prinesie úľavu pri nepríjemných pocitoch?
Do 30 minút
Do 40 minút
Do 50 minút
Odpoveď na súťažnú otázku nájdete na webe: www.idelyn.sk

Viac o kompletnej akútnej starostlivosti o vaše močové cesty

Časté nutkanie na močenie, väčšinou sprevádzané pálením a rezaním a nepríjemnými pocitmi v podbrušku. Ak ste už raz mali tú česť, potom určite viete, koľká bije – ide o problémy s močovými cestami. Ako šetrne a efektívne zasiahnuť, aktívne sa starať o močové cesty a podporiť aj svoje telo?

Urinal Akut je najsilnejší prípravok z produktového radu Urinal. Základom je kvalitný extrakt z kanadských brusníc štandardizovaný na
PAC – proanthocyanidíny. Kanadské brusnice sú bohatým zdrojom bioflavonoidov, fenolických zlúčenín a iných prírodných látok. Vďaka týmto látkam sú doslova elixírom pre močové cesty.

Obsiahnutý vitamín D podporuje správnu funkciu imunitného systému, ktorý telo chráni. Je dôležitý aj pre vstrebávanie vápnika a fosforu. Pomáha zachovať pevnosť kostí a zubov. Zlatobyľ obyčajná podporuje vylučovanie a vyplavovanie nežiaducich látok z močového mechúra.

Nestrácajte čas a začnite užívať Urinal Akut už pri prvých príznakoch. Odporúčaný čas užívania Urinalu Akut je 1 týždeň. Pre komplexnú starostlivosť odporúčame použiť spolu s doplnkom stravy Urinal Express pH.

Nepríjemné pocity pálenia a rezania bývajú často spôsobené prekyslením pH moču. Urinal Express pH rýchlo neutralizuje kyslé pH moču a prináša úľavu pri nepríjemných pocitoch. Teplý alebo studený nápoj s efektívnym pomerom účinných látok Urinal Express pH rýchlo uľavuje a výborne chutí.

Príprava je jednoduchá: sypký obsah vrecúška stačí presypať do šálky či pohára, zaliať vodou, zamiešať a vypiť. Navyše obsahuje extrakt z brezy pre zdravie močových ciest a brusnicový extrakt. Jeho výhodou je, že je vhodne kombinovateľný s Urinalom Akut aj s klasickou liečbou infekcie močových ciest.

Urinal Akut užívajte spoločne s Urinalom Express pH počas prvých dvoch najkritickejších dní. Tieto dva prípravky sa navzájom synergicky dopĺňajú, prinášajú podporu zdravia močových ciest aj vytúženú úľavu a napomáhajú vyplavovať nežiaduce látky z močového ústrojenstva. Ďalšie dni pokračujte s Urinalom Akut.

Súťaž trvá do 7.4. 2019

11 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.