Nabíjanie sviečok v krištáli

1

Každá sviečka prejde procesom nabíjania. Kým sa dostane k zákazníkovi, aby mu vyčistila priestor, alebo privolala lásku, peniaze, či dobrý spánok, prechádza nabíjaním prostredníctvom toho najlepšieho, čo existuje. Jedným z takýchto elementov je kameň krištál. Ako funguje nabíjanie sviečok?

Aký je krištál a čo robí?


Urýchľuje výmenu energií, je to vlastne katalyzátor. Odoberá negatívne a dáva pozitívne. Má schopnosť pohltiť negatívnu energiu všetkého druhu a preto sa považuje za kameň čistoty. Vyrovnáva, čistí auru, chráni, odstraňuje bloky a uvoľňuje pozitívnu energiu. Neustále nás nabíja novou silou a energiou.

Je vhodný aj pri nespavosti a tiež pri nočných morách. Dušu upokojí a do snov vnesie jasnú žiaru. Krištál tiež zneškodňuje záporné zemské žiarenie a geopatogénne zóny.
Čítajte tiež: Upracte si svoju dušu a pritiahnite si financie

Krištál je najuniverzálnejší kameň, má schopnosť zvyšovať silu ostatných kameňov.

Krištál neutralizuje aj elektromagnetický smog, ktorý vzniká z mobilných telefónov, počítačov, televízorov a ďalšej techniky.
Čítajte tiež. Soľ – rituálna očista ľudí aj priestoru

wood people woman relaxation
Photo by Mikhail Nilov on Pexels.com


Nabíjanie sviečok a krištál

Krištál tiež zvyšuje kreativitu, prináša inšpiráciu, posilňuje koncentráciu a pamäť.

Má veľkú úlohu aj pri posilňovaní imunitného systému a je veľkým pomocníkom pri rôznych druhoch ochorenia.
Čítajte tiež: Farby v sviečkovej mágií pre vás

A prečo im asistuje tarotová karta Mág? Lebo je najlepšia a najsilnejšia. Mág predstavuje symbol obratnej komunikácie. Je to karta, ktorá dodáva odvahu, lepšie sa s ňou riešia spory, zložité situácie, či nepríjemné telefonáty.

Akú úlohu v tom všetkom zohráva soľ a aké sú jej vlastnosti?  Čítajte tu: Soľ – rituálna očista ľudí aj priestoru

Sviečku na vyčistenie negatívnych energií Čistá duša, si môžete kúpiť tu

Pred použitím sviečok si pozorne prečítajte inštrukcie. V prípade, že máte záujme o inú vôňu, ako je predvolená, píšte na hinkova@andawell.sk

Všetky sviečky sú ekologické, ručne vyrobené, sójové. Použité silice v sviečkach sú BIO antialergénne. Nech sa páči, vyberte si a keď si nebudete vedieť rady, neváhajte sa na mňa obrátiť.
http://samanskesviecky.sk

Andrea Hinková – Tarová

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.