Fjaka. Dalmánsky životný štýl

1

Škandinávci majú hygge, Američania a Briti relax a v Dalmácii sa tomu hovorí fjaka. Znamená to uvoľniť sa a nechať veci plynúť, aby si človek mohol vychutnať život (na pláži) všetkými zmyslami. Je to sladké ničnerobenie, ktoré ťa dostane do vyššieho stavu mysle. A čo na to treba? Len slnko, more a moju maličkosť.

Oáza šťastia. Zažite južanskú ľahkosť bytia
Plážový klub Mistral. Môj domov: Split – úžasné historické a zároveň moderné mesto na pobreží Dalmácie. Chcete čo najrýchlejšie pochopiť fjaku? Potom bude najlepšie, ak stav dokonalého vnútorného pokoja zažijete čo najskôr. Pre netrpezlivých som k dispozícii ja, pretože v mojom plážovom klube je fjaka úplne prirodzená. Môj klub vám ponúka mnoho: V prvom rade osviežujúce more s jemnými vlnkami, ktoré odnesú vaše starosti, a svieži morský vánok, ktorý vám pohladí pokožku.

V bare uprostred klubu vám prívetivý personál ponúkne chutné letné občerstvenie, zatiaľ čo vám dídžej ochotne splní každé hudobné želanie. Moje ležadlá a prístrešky ponúkajú maximálne pohodlie a priam pozývajú na opaľovanie. Pod prístreškom už potrebujete len čistú vodu alebo iný nápoj a pestrý tanier s čerstvým ovocím. Milovníci bubliniek majú k dispozícii rôzne druhy šampanského. Alebo si dáte radšej lahodné rosé z Provensalska? Výber nápojov je u mňa skrátka široký.

Nechajte sa rozmaznávať slnkom. Doprajte si chladivé osvieženie a dosýta si zaplávajte v mori. Pokojne si zdriemnite na jednom z mojich pohodlných ležadiel. Posilnite sa chutnými delikatesami z mojej kuchyne. Započúvajte sa do dídžejových rytmov a vychutnajte si priamo pod prístreškom zaslúženú masáž od našich skúsených terapeutov.

Moja domáca posádka funguje v chorvátskom fjakovom režime, no jej ochota nezaostáva ani za medzinárodnými štandarmi. Budete to vnímať všetkými piatimi zmyslami.

Čo vás čaká v plážovom klube Mistral:
6 prístreškov na skalách
12 VIP ležadiel
208 pohodlných ležadiel
80 miest na leňošenie
90 miest v reštaurácii 
1 exkluzívny prístrešok na masáže
otvorené denne od 9 do 19 hod.

Bez obáv! Naše hygienické štandardy sú veľmi prísne. Na mnohých miestach je k dispozícii dezinfekcia. Uterák dostanete ako hotelový hosť už v Radisson Blu Resort & Spa alebo najneskôr priamo v plážovom klube. Šatne, čistučké toalety a sprchy sú u nás samozrejmosťou. 

Osobné odporúčanie: Ako tráviť večery? Staré mesto je vzdialené 30 minút peši. Taxíkom je to asi sedem minút. Staré mesto sa vyznačuje dalmátskym čarom a stredomorskou pohostinnosťou. Ak máte chuť zostať „doma“, navečerať sa môžete v niektorej z reštaurácií hotela Radisson Blu Resort & Spa a drink si môžete vychutnať na terase s úžasným výhľadom na Jadran. 
Čítajte tiež: Chorvátsko bude v lete bezpečná destinácia

@mistralbeachclub
#MistralBeachClub


ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.