Tvorí krása sebavedomie alebo sebavedomie krásu?

1
Portrait of a smiling businesswoman

Švédsky gigant kozmetických technológií bojuje proti zastaraným štandardom krásy. Podporuje sebavedomie, rozvoj a podporu.

FOREO spustilo globálnu kampaň s názvom „Beauty is a statement“, ktorá zdôrazňuje, že krása je skôr voľbou ako vlastnosťou.

Tvorí krása sebavedomie?

“V spoločnosti FOREO vždy hľadáme spôsoby ako dať ľuďom dobrý pocit. A tiež ich podporiť na ceste za ich snami a úspechom. Väčšina verí, že krása vytvára sebavedomie, my však vieme, že sebavedomie a jedinečnosť sú to, čo vás robí skutočne krásnou. Chceme dať všetkým krásnym ženám dar sebavedomia. Po prvýkrát tak bude naša špeciálna ponuka zahŕňať LUNA 3 plus. Je to bestseller FOREO, ktorý kombinuje naše tri kľúčové technológie. T-Sonic pulzácie, Thermo-Tech a mikroprúdy,“ vysvetľuje Boris Trupcevic, CEO FOREO.
Čítajte tiež: Zabudnite na filtre, vyskúšajte Foreo!

woman in green sleeveless dress
Photo by Anna Tarazevich on Pexels.com

Prináša konvenčná krása výhody a sebavedomie?

Spoločnosť FOREO vykonala výskum s cieľom preskúmať „predpojatosť krásy“ prostredníctvom ľudskej evolúcie. Zistila, že aj v prehistorických dobách sa zdalo, že konvenčná krása prináša určité výhody. Bolo to spojené s dobrom, a preto boli „krásni“ členovia akéhokoľvek kmeňa vnímaní ako jemnejší, zdravší a úprimnejší.

Dnes máme niekoľko štúdií, ktoré odhaľujú, že máme zmysel pre to, kto je krásny už od narodenia. Už 6-mesačné bábätká sa radšej pozerajú a komunikujú s jedincami, ktorí majú objektívne krajšie tváre. Vrhajú tak nové svetlo na štandardnú predstavu, že to čo je a čo nie je krásne, sa ľudia učia až procesom socializácie.

Prémia za krásu

Ďalším fascinujúcim fenoménom týkajúcim sa skreslenia krásy je vzostup pulchronómie, relatívne novej oblasti v ekonómii. Autori tejto teórie zdokumentovali „prémiu za krásu“ a „trest za škaredosť“ na pracovisku v spoločenských rokovaniach a v manželstve.

Podľa ich zistení je pravdepodobnejšie, že atraktívni ľudia budú zamestnaní, pracujú produktívnejšie a ziskovejšie. Dostávajú tiež vyššiu mzdu, vyjednávajú si pôžičky s lepšími podmienkami. Majú aj pekných a vysoko vzdelaných manželov.
Čítajte tiež: Krása nemá presné parametre

Technológia pre zvýšenie sebavedomia

„FOREO bude aj naďalej zastávať krásu a rodové záujmy. Bude dávať ľuďom dar sebavedomia a podporovať ich, aby boli skutočne krásnymi. A aby predvádzali svoju jedinečnú krásu namiesto binárnej tváre krásy jednej generácie,“ hovorí Trupcevic.

„Ak však máte problémy a potrebujete malú pomoc so sebavedomím, naša špičková technológia vám môže poskytnúť riešenie a pohodlie. Až 34 % ľudí uvádza, že sa v práci cítia nespravodlivo posudzovaní v dôsledku zlej pleti. Dobrý a nepriestrelný režim starostlivosti o pleť je dobrým miestom, kde začať.“

Sonické kefky na čistenie

Švédsky gigant v technológiách pre krásu je známy najmä svojim radom LUNA. Sú to svetovo najjemnejšie sonické kefky na čistenie pleti z najčistejšieho silikónu. Všetky zariadenia z radu LUNA majú T-Sonic pulzácie. Tie putujú hlbšie do vrstiev pokožky. Stimulujú krvný obeh a dostávajú kyslík na povrch, zatiaľ čo odstraňujú nečistoty zachytené v póroch.

LUNA je vybavená mäkkými silikónovými štetinami, ktoré zaistia hĺbkové a zároveň jemné čistenie, pričom bariéra vašej pokožky zostane neporušená. Zároveň odstráni až 99,5 % nahromadených toxínov (stopy make-upu, prebytočný kožný maz a odumreté bunky).

Ako funguje LUNA 3 plus?

LUNA 3 plus je mikroprúdový prístroj na tvár. Poskytuje najluxusnejšie vyhrievané čistenie pleti a zároveň tonizuje a masíruje vašu pokožku. Zariadenie je vybavené termo technológiou prostredníctvom 8 tepelných dotykových bodov. Tie sa zahrievajú na optimálnu čistiacu teplotu a dodávajú tak ešte väčší výkon pulzáciám T-Sonic.

Teplota sa prispôsobuje prirodzenej rovnováhe vlhkosti pokožky. Jemné teplo uvoľňuje kožný maz zachytený pod povrchom pokožky bez rizika jej vysušenia.

Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac o FOREO, navštívte stránku www.foreo.com alebo sledujte @FOREO_CZ_SK.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.