Urieknutie. Ako sa chrániť?

1
woman art girl festival
Photo by Sergey Katyshkin on Pexels.com

O urieknutí sa hovorí najmä pri bábätkách a malých deťoch, ktoré sa nevedia brániť. Aj preto im mamičky, či babičky dávajú na ručičku červenú stužku, aby odvrátili prípadné nebezpečenstvo. Urieknutie.

Červená farba je výrazná, dynamická a to môže prípadné urieknutie eliminovať, prípadne aj zastaviť. Niektorí ľudia sa obliekajú do farieb podvedome a červenú volia aj z toho dôvodu, že sa cítia z nejakého dôvodu energeticky oslabení a preto sa chránia oblečením (aspoň doplnkom) z červenej farby. Červený náramok pomáha energeticky chrániť dieťa aj dospelého.

person holding brown wooden tray with cookies
Photo by Anastasia Shuraeva on Pexels.com

Je urieknutie povera?


Dokonca už aj uznávaní psychiatri potvrdili, že existujú určité choroby z nenávisti, kam zaradili aj urieknutie. To ale nemusí byť úmyselné. A môže. Urieknutie prichádza od človeka, ktorý je plný negatívnych a nízkovibračných emócií – patria sem závisť, nenávisť, zlosť, žiarlivosť (veľmi deštruktívne energie).

Sú to ľudia, ktorí nemajú vysporiadané svoje životné hodnoty a svoj život ako celok. Tak namiesto toho, aby hľadali to svoje šťastie, robia zle druhým. Poznáte to: Nešťastní ľudia, robia nešťastné skutky. Takýto človek má pri aktivovaní negatívnych vibrácií v sebe voči druhým uhrančivý alebo aj nenávistný pohľad. A ten môže spôsobiť urieknutie.
Čítajte tiež: Mágia lásky

woman art girl festival
Photo by Sergey Katyshkin on Pexels.com

Ako sa urieknutie prejavuje?


Urieknutie prichádza náhle a u bábätiek sa prejavuje najmä usedavým, neupokojiteľným plačom. U týchto malých bytostí, keďže ešte nevedia povedať, čo ich trápi, často nevieme, čo za týmto takmer kolapsovým stavom je.

Starší ľudia už vedia rozpoznať závraty, malátnosť, ostrú bolesť hlavy, zvonenie v ušiach, nauzeu (nutkanie na vracanie), samotné vracanie, hnačku alebo aj únavu. To všetko môže byť dôvodom urieknutia.

Často si ľudia mýlia urieknutie s prekliatím alebo čiernou mágiou. Toto je na inú tému, avšak, ak sa vám dlhodobo nedarí, neviete si nájsť prácu, peniaze od vás utekajú, zrádza vás zdravie, odkláňajú sa od vás priatelia – môže ísť skôr o prekliatie alebo čiernu mágiu. To je už vedomé negatívne pôsobenie od niekoho.

Najprv teda potrebujete definovať, od koho môže takéto zlo prichádzať. Prekliať vás mohol sám, ak použil čiernu mágiu, urobil tak prostredníctvom čierneho mága.
Čítajte tiež: Soľ – rituálna očista ľudí aj priestoru

Vráťme sa však k téme urieknutie. Ako ho môžete eliminovať a čo robiť, ak máte pocit, že vás alebo niekoho z vašich blízkych uriekol?

1. Na prvom mieste je už spomenutý červený náramok.

2. Poutierajte si tvár použitou spodnou bielizňou (nohavičkami). U malých detí predstavuje alternatívu ocikaná plienka.

3. Do misy so studenou vodou vhoďte 9 škrtnutých zápaliek tak, aby ich voda zahasila. Touto vodou si potom opláchnite tvár a trochu sa z nej napite. V minulosti, keď sa v každom dome kúrilo pieckou sa zvykli používať žeravé uhlíky.

4. Zapáľte si sviečku, ktorá obsahuje Dračiu krv – Čistá duša

5. Po stretnutí so závistlivými ľuďmi si prekrížte ruky a nohy. Zabránite tak tomu, aby ich energia vstúpila k vám.

6.  Urobte si soľný kúpeľ. Použite himalájsku soľ alebo špeciálne namiešanú soľ proti negatívnym energiám – https://samanskesviecky.sk/
Soľ sa používa na odstránenie negatívnych energií, kam patria aj tzv. choroby z nenávisti (napríklad závisť), ktoré spôsobujú urieknutie.

Ak v práci, alebo doma negatívnu energiu, smútiacich, nešťastných, alebo závistlivých ľudí, dajte do misky tri lyžice soli a položte na parapetu. Misku so soľou vymieňajte každý deň. Kúpte si slané mydlo a umývajte si ním ruky.

7. Kúpeľ s rastlinou Čistec je tiež veľmi vhodný pri urieknutí.  V minulosti bolo rozšírené pitie alebo umývanie sa v odvaroch, prípadne ich inhalácia. Za najúčinnejšiu sa považuje rastlinka čistec (latinsky Stachys), pridávaná do kúpeľa. Ak je človek urieknutý, na hladine vody sa vytvoria huspeninovité zrazeniny hustej konzistencie.

8. Vydymte si byt bielou šalviou alebo dračou krvou. A keď budete vydymovať byť, nezabudnite na všetky kúty v byte a odymte tiež seba. Postupujte od hlavy smerom nadol. Kúpite tu:


9. Kamene – Ak ich nemáte, určite si zadovážte čierne, nakoľko v sebe majú schopnosť zlikvidovať urieknutie okamžite (napríklad Ónyx, Labradorit, Turmalín, Hematit

10. A kamene na šťastie, rovnováhu a lásku – tyrkys, kryštál, ruženín

Čítajte tiež: Vyčistite nielen byt, ale aj svoju energiu

Pri ochrane seba alebo svojich detí, môžete využiť aj silu Oberegov – staroslovienských ochranných symbolov.

Leľnik

Rodičia chcú vždy chrániť svoju dcéru od zlých vplyvom, urážlivých spôsobov sebazobrazenia. Ak chcete dať dievčaťu skutočný symbol ochrany, staroslovanská „mágia“ vám pomôže nájsť najsilnejší Obereg, ktorý dokonale vyhovuje deťom.

Medzi naozaj silné „kúzla“, venujúce sa problematike ochrany dieťaťa patrí slovanský symbol LEĽNIK, ktorí považovali za detský-dievčenský symbol zdravia. S ním dievčatá získajú nielen vedomosti, ale aj osobnú silu a dobrú energiu.

Toto znamenie by malo byť s malou dievčinkou neoddeliteľné od prvých dní až do dospelosti. Prepojenie s majiteľom totiž vždy zdvojnásobuje jeho silu. Stane sa nielen krásnym darčekom, ale tiež veľmi užitočným ochranným „strážcom“.

Pôsobí jednak ako zdroj energie (tvorí torzné pole). História symbolu je zložitá, v skutočnosti je identifikáciou lásky rodičov. Slovo “milovať” («лелеять» – od toho Leľnik) označuje úprimnú vrelú lásku rodičov k dieťaťku. Jednou z tradícií bolo aj darovanie bábiky s vyšitými ochrannými symbolmi (славянская кукла), ktoré robili dievčatku vždy spoločnosť.

Slnečný kruh so šestnástimi cípmi umocňuje silu Oberegu.

Radinec
Hlavnou funkciou akéhokoľvek oberegu (strážcu) je poskytnúť ochranu. Podľa našich predkov to bolo najpotrebnejšie pre najmenších a deti do 12 rokov. Absolútne bezbranní nemohli vo svete prežiť sami, takže im prirodzene dodával ochranu obereg Radinec.

Samotný názov amuletu skrýva asociácie so slovom “radosť“. Napriek svetlému a ľahkému významu má však obereg veľmi silný účinok. Radinec je svastický obereg, ktorý dáva majiteľovi nebeskú energiu. Je to základný prvok tohto oberegu.


Faktom je, že malé deti sú príliš slabé na to , aby nosili oberegy ohnivého charakteru. Ich energetická aura je stále veľmi tenká a nemôže odolávať priamemu kontaktu s ohňom (aj keď má ochranný účinok). To je dôvodom, prečo deti tradične používajú obereg “nebeského” pôvodu. Radinec ako „strážca“ môže byť využívaný veľmi zoširoka.

Jeho obraz bol vyobrazený na detských kolískach a postieľkach. Keď totiž deti spia, sú ešte viac bezbranné. Milujúce matky vyšívali tento obraz na plienky a spodky, aby uchránili dieťa pred zlým okom, keď sa bude nachádzať mimo domu. Existuje mnoho spôsobov, ako poskytnúť ochranu dieťaťu Radincom.

Napríklad, jeho obraz môže byť umiestnený na chrastítku, ktoré je vždy vedľa dieťaťa, s ktorým sa často hrá. Môže byť našitý na obľúbenú hračku. Slovanský obereg Radinec má niekoľko funkcií. Keď je nablízku dieťaťa, má ochrannú funkciu od temných síl, ale aj od zlých, závistlivých názorov spolupracovníkov a známych, chráni pred zlomyseľnosťou.

Andrea Hinkova – Tarová
https://samanskesviecky.sk/

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.