Zharmonizujte seba, aj domov

0

Vyskúšajte si domov vyzdobiť krásnymi mandalovými vzormi, ktoré navodia atmosféru ďalekej Ázie. Pridajte k tomu sviečky, sýto zelené izbové kvety, malého Budhu a začnite relaxovať.

Čo sú to mandaly a čo vyjadrujú? Mandala je posvätná geometria (semeno života). Mandaly vyjadrujú jednoduchú pravdu o tom, že v každom kruhu, tak ako aj v duši človeka, je stred. Tento stred je živý a silný, má veľkú príťažlivosť.

Byť v strede znamená o všetkom vedieť, vnímať všetko okolo seba rovnocenne, mať ku všetkému rovnako blízko.

Mandala je harmonické spojenie kruhu a štvorca, kde kruh je symbolom neba, transcedencie, vonkajších síl a nekonečna, a štvorec predstavuje vnútorné sily, teda to, čo je spojené s človekom a zemou. Obidva obrazce spája centrálny bod, ktorý je zároveň počiatkom i koncom celého systému.

Existujú rôzne druhy mandál – očisťujúce, posilňujúce určité vlastnosti alebo jednotlivé oblasti ľudského života. V najširšom zmysle sú mandaly diagramy, ktoré ukazujú, ako sa chaos stáva harmonickou formou.

Ak však chcete mandalu, ktorá bude harmonizovať vás, vašu firmu, vzťah alebo rodinu, dajte si urobiť osobnú mandalu. Robí sa to na základe numerologických výpočtov a už počas procesu jej výroby, vychádzajú informácie o tom, čo by ste mali vo svojom živote zmeniť alebo aspoň upraviť. Hneď ako ju dostanete, začína harmonizovať.

Osobnú mandalu si môžete objednať u mňa na adrese hinkova@andawell.sk

Cena mandaly v rozmere 20×20 je 45 euro, rozmer 40×40 stojí 80 euro 


Foto: KiK

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.