Súťaž o knihu od Danielle Steel – Účinkujúci

0

V živote ženy príde jedného dňa obdobie, kedy zistí, že jej život sa ocitol v úzkej uličke. Deti “vyleteli” z domu a zrazu sa nemá o koho starať. Z práce príde do tmavého a pustého bytu a jej jedinou radosťou sú príbehy ľudí, ktorým odpovedá vo svojej rubrike v redakcií, kde pracuje.

Blížia sa Vianoce a Kait Whittierová, ktorá má tri dospelé deti, žijúce v rôznych kútoch sveta, sa chystajú k nej na návštevu. Len na jeden deň. Aspoň ten jeden deň si užije ich blízkosť. Inak žije sama. Sama pre seba a svoje čitateľky v dámskom časopise. Trpí syndrónom prázdneho hniezda a nevidí východisko. Dva vzťahy sa jej rozpadli a ďalšiemu sa vyhýba oblúkom.

Prežije krásny deň so svojimi deťmi a ich rodinami. Bez jednej dcéry, ktorá je opäť na nebezpečnej reportáži v ešte nebezpečnejšej krajine. Vianoce prejdú, ona zostane vo veľkom byte sama a na Silvestra sa rozhodne, že zostane tento rok doma. Vonku je totiž snehová fujavica a jej sa nechce ísť na večierok k rodine, kam chodí každý rok. Naveľa ju však presvedčia a tak si vezme taxík a na večeri ju usadia vedľa televízneho režiséra Zacka Wintera a zrazu jej život získa nový rozmer. Inšpirovaná životným príbehom svojej nezlomnej starej matky napíše námet na seriál. Ten na Zacka Wintera nesmierne zapôsobí.

Kait sa zrazu ocitá v osobitom svete hercov a filmového priemyslu. So Zackom nájdu úžasnú a schopnú režisérku, výstrednú mladú scenáristku a angažujú slávnu herečku zo zlatej éry Hollywoodu, ktorá sa vyrovnáva s tragédiou a žije samotársky. Do seriálu obsadia aj mladého a úspešného herca, ktorý sa otočí za každou sukňou, neznámu talentovanú hviezdičku aj príťažlivého, ostrieľaného legendárneho umelca. Kait sa s účinkujúcimi postupne zbližuje a stanú sa jej druhou rodinou. Čaro nakrúcania seriálu preruší najhorší okamih, akému môže matka čeliť.
Čítajte tiež. https://andawell.sk/dva-svety-knizna-novinka/

Neobyčajný román odhaľuje silu ukrytú v ženách po celé generácie. Silu, ktorá im odnepamäti pomáha prekonávať životné prekážky. Nádherný román z pera majsterky slov, zápletiek a poznania ľudskej duše – Danielle Steelovej. Knihu teraz môže vyhrať. Súťaží sa na mojej FUN PAge: https://www.facebook.com/www.andawell.sk

BUX.sk internetové kníhkupectvo

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.