Čakry a energia – čo ju posilňuje?

9

Energia prúdi dvoma smermi a sme to my, kto si často znepríjemňujeme život a blokujeme čakry nízkovibračnými energiami. To sú tie, keď cítime niečo zlé, hovoríme negatívne a myslíme na najhoršie. Čo tak si namiesto toho život skrášliť a začať žiť pozitívne a posilňovať tak aj svoje čakry.

V jednej rovine – pozitívnej – sa nedá stále žiť. Život je hojdačka a raz sme dole a potom zase dole. A je to tak dobré, pretože keby sme nezažili to zlé, nevážili by sme si to dobré. Vlastne by sme to ani nedokázali rozpoznávať.

A v pozitívnej rovine žijú snáď len mnísi – majú silne otvorenú 7 teda korunnú čakru a fialovú auru. Čítajte tiež: Prečo by ste mali nosiť fialovú farbu? Čo podporuje?

Čo podporuje našu energiu?

Poďme sa pozrieť na to, čo podporuje našu energiu. Ak poviem, že je to spoznávanie nových ľudí, introverti ma budú chcieť ukameňovať.

Lenže, aj ja som introvert a dosť silný a ľudí milujem. Trochu dlhšie mi trvá, kým si ich pustím k telu a v spoločnosti som skôr v roli pozorovateľa, rada s nimi komunikujem.

Či už tvárou v tvár, alebo prostredníctvom sociálnych sietí. Ak vás v tomto svete “nútia” točiť videá či živé vysielania, k introvertom to neprichádza.

Z vlastnej skúsenosti viem, že radšej niečo napíšem, ako by som mala natočiť video, aj keď natočím aj to, len si to nedokážem dať do plánu v štýle tento štvrtok bude video.

Zato každý piatok robím na mojom Instagrame Tarotové posolstvá (ak chcete, nech sa páči, pridajte sa do našej skupinky https://www.instagram.com/andrea_tarova/ a vznikla z toho krásna akcia a ešte väčšie zblíženie s publikom a zákazníkmi.

A sú to väčšinou noví ľudia, z ktorými sa postupne zbližujeme a riešime aj iné veci :). Čakry a energia.

Energiu nám zdvíha aj cestovanie

To, čo nám zdvíha energiu je cestovanie. Spoznávanie iných krajín, ochutnávanie, vône, kultúry…Veď to poznáte. Aj ten pocit, keď už máte tesne pred dovolenkou alebo výletom, keď sa balíte, tešíte a potom si to v tej krajine vychutnávate s vypnutým telefónom.

Toto je veľmi dôležitý bod a najsilnejšie posolstvo. Najviac energie získavame, keď prekonáme svoje strachy. Bojíte sa odísť z práce, v ktorej vás to už dávno nebaví? Máte strach, že po 40 zostanete sama?

Alebo z čoho všetkého máte strach? Zo smrti? Z vystupovania pred ľuďmi? Všetko, okrem smrti som prekonala na vlastnej koži a zodpovedne hovorím, že potom príde niečo lepšie.

Mám 50 rokov a začala som jazdiť na koni. Ako pomerne začiatočníka ma prehovorili, aby som sa zúčastnila na drezúrnej súťaži. Mala som to brať ako tréning – len pred ľuďmi.

Povedala som si ok, veď o nič nejde. V deň pretekov som mala tak stiahnutý žalúdok, že som do neho nedostala nič. Pila som len vodu, aby som nebola dehydrovaná a stále dokola som si kreslila súťažný okruh.

Tesne pred pretekmi som to chcela vzdať. Triasli sa mi ruky a nebolo mi všetko jedno. Trénerka povedala, nech idem aspoň na rozjazdenie a potom sa rozhodnem, či do toho idem alebo nie. Počas rozjazďovania, keď som sa mala rozhodnúť, či idem alebo nie mi to došlo.

Kurnik, veď o nič nejde. A vďaka môjmu skvelému koníkovi sme skončili na krásnom druhom mieste. Neviete si predstaviť tú eufóriu, ako dekorovali súťažiacich a stále som nepočula svoje meno. A potom to prišlo. Sme druhí :)

Čakry a energia a umenie

Energiu naberáme aj pri akejkoľvek umeleckej tvorbe. Keď sa dokážeme ponoriť do flow, do svojej duše a niečo krásne vznikne vďaka našim rukám.

U mňa je to maľovanie a teším sa z každej jednej ručne odlievanej šamanskej sviečky, ktorá vznikne mojimi rukami a vďaka mojim šamanským vedomostiam. Ak moju prácu ešte nepoznáte, mrknite na https://samanskesviecky.sk/.

Budem veľmi rada, ak sa stanete mojim zákazníkom a priateľom. A chystám novinky. Pripravujem keramické výrobky – sviečky, čakrové poháre, poháre s posolstvom a ďalšie originály. Každý bude len jeden – tu je ukážka mojej tvorby – a už onedlho budú dostupné na eshope.

Naša energia jasá blahom, keď sa prechádzame len tak bez cieľa. Keď máme čas, nikde sa nenaháňame a užívame si prítomnú chvíľu. Tu a teraz – je jediné, čo v tom momente cítime.

Žime tu a teraz

V štýle Tu a teraz sa cítime aj pri športovej aktivite alebo pri čomkoľvek, pri čom rozmaznávame naše telo. Môže to byť yoga, ale napríklad aj masáž, wellness, či horúca vaňa so sviečkami.

A nezabudnite. Usmievajte sa. Milujte seba a svoj život. Máme ho len jeden a premárniť ho by bola naozaj škoda. Keď budete mať potrebu niekoho kritizovať, skúste namiesto toho, nájsť na ňom to dobré.

Tak isto je to aj so situáciami. Každá situácia nám môže niečo dať a vziať. A je len na nás, aký k nej zaujmeme postoj.
Čítajte tiež: Čakry a energie. Ako to funguje?
Andrea Tarová

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.