Vždy si vezme, čo chce! Je tu pikantná Omamná príťažlivosť

0
Omamná príťažlivosť ponúka šteklivú romantiku.

Sexi, vzrušujúca, pikantná a opojná. Taká je štvrtá kniha v sérii Linney May Temná romanca miliardára. Volá sa Omamná príťažlivosť a verte, že pri mnohých pasážach sa budete červenať a rozbúcha sa vám srdce. Takže radšej čítajte samé a zatvorené v izbe ?

Opäť je to temná romanca so šteklivými scénami, o únose a zajatí. Príbeh o sexi Loranovi, ktorý je veľmi bohatý a má naozaj temné túžby.

Je už unavený z platenia eskortných služieb, chce viac a tak sa rozhodne uniesť Ruby…
Ale pekne po poriadku.

Štipľavá knižná novinka Omamná príťažlivosť.

Omamná príťažlivosť – o čom je knižná novinka?

Bol som posledný a skončil prvý. Ako najmladší syn som nemal z rodinného dedičstva dostať ani cent. Bratova zrada však zamiešala karty a uvoľnila mi cestu na vrchol.  

S peniazmi a výzorom, ktorému ženy nedokážu odolať, je ľahké dostať ich, kam chcem. V skutočnosti nevedia, čo ma vzrušuje. Až na tie, ktorým za to platím.

Za možnosť prenasledovať ich a loviť ako vlk bezbranné jahniatka. No ich strach je len hraný a nedokáže ma zasýtiť. Skutočné uchvátenie sa nedá predstierať.

Potrebujem niekoho výnimočného, kto nehrá žiadnu rolu. Niekoho ako ju.

Už dávno som si všimol jej lákavé krivky a podmanivý pohľad. Ešte o tom nevie, ale bude mi patriť. Ako moja zajatkyňa, ktorú naučím oddanosti a pravej rozkoši.

A jej duša je rovnako skazená ako moja. Možno mi oveľa viac vezme, ako jej ja dám.  

Šteklivá knižná novinka

Nemalo by ma to baviť.
Prečo dovoľujem, aby ma potešenie presvedčilo ignorovať zjavné nebezpečenstvo, ktoré mi hrozí?
Nemôžem si však pomôcť.
Zápästia mám pripútané k stojanu, zrak mi zahaľuje páska cez oči a vnútro sa mi chveje od ohromujúceho vyvrcholenia.

Cítim, ako mi jeho semeno steká po vnútornej strane stehien, a on ma stále pevne drží za boky. Znovu zastonám, keď mi hrubo zaryje prsty do tela, pritiahne si ma bližšie k sebe a tvrdo zaútočí na moje pery.

Omamná príťažlivosť – konečne prináša k únosu

Veľmi zaujímavý krok od Linney May. V prvej knihe mala byť unesená Ruby. Došlo k omylu a teraz vo štvrtej konečne k tomu únosu dochádza, ale úplne inak.

Omamná príťažlivosť.

Linnea May rada číta a píše o silných alfa mužoch s úctyhodnými účtami v banke a o ich intímnych tajomstvách.

Ich vášnivé, ale zlomené srdcia dokáže vyliečiť len múdra, krásna a zaujímavá hrdinka. Autorka obľubuje spletité a temné príbehy, ktoré prekračujú hranice, a rada skúma najtmavšie zákutia ľudskej duše.

Omamná príťažlivosť: https://www.bux.sk/knihy/668083-omamna-pritazlivost.html

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.