Vymýšľate darček pre vášho muža? Vsaďte na neoceniteľný vtip a humor

0

Pred narodeninami, meninami či iným sviatkom nášho blízkeho sa vieme poriadne natrápiť pri výbere vhodného darčeka. Niekedy to môže byť skutočne ťažké, najmä ak máte pocit, že osoba, ktorej chceme darček kúpiť, má všetko. Viete, aké darčeky, spravia zaručenú radosť vždy? Sú to vtipné darčeky, ktoré častokrát človek nepotrebuje, avšak ich cieľom je spraviť radosť a rozosmiať.

Neviete, čo kúpiť na blížiaci sa sviatok svojim mužom, ktorí zrovna neobľubujú romantické prejavy, no majú veľký zmysel pre humor? Vybrať pekný darček pre chlapa vie byť výzvou. Práve preto sa môžete inšpirovať našimi tipmi na darčeky pre mužov, ktoré zaručene rozosmejú. Ktoré darčeky majú schopnosť rozosmiať každého?

  1. Vtipný toaletný papier

Trávi nejaký muž z vašej rodiny na toalete „veľa času“? Môžete mu to pripomenúť tým, že mu kúpite vtipný toaletný papier, napríklad s nápisom „Zone Radioactive“. Rovnako môžete kúpiť toaletný papier s motívom sudoku, ktoré sa dá skutočne vyriešiť.

  • Držiak na mobil na krk

Ach tie mobily. Aj váš muž ho nedá z ruky preč? S humorom mu môžete kúpiť držiak na mobil na krk. Držiak si dáte okolo krku, zavesíte doň telefón a je hotovo. Pozeranie videí už nikdy nebude z nepríjemnej pozície. Pre milovníkov tvorenia selfie fotiek môže tento držiak poslúžiť rovnako ako selfie tyč.

  • Kúpeľná klasika – kačička

Klasická žltá kačička do vane je vtipom, ktorý zaručene rozosmeje. Ak si váš partner niekedy rád dopraje dlhšiu sprchu alebo si rovno napustí vaňu, môžete mu zo žartu kúpiť kačičku.

  • Netypický vankúš

Cíti sa váš partner veľmi osamelý, pretože sa ráno nezobúdzate vedľa seba? Kúpte mu vankúš s motívom princeznej. Môžete mu pri rozbaľovaní povedať, že vďaka tomuto vankúšu sa už nikdy nebude prebúdzať sám a bude mu pripomínať predsa vás. Výhodou vankúšov je, že patria do kategórie lacných darčekov, preto si ich určite budete môcť dovoliť.

  • Pivná helma

Je váš manžel alebo priateľ športovým fanúšikom? Potrebuje k sledovaniu športu nevyhnutne držať v ruke plechovku piva pre čo najlepší zážitok? Kúpte mu pivnú helmu, vďaka ktorej bude mať voľné ruky na povzbudzovanie.

Takéto humorné darčeky možno potešia mužov oveľa viac, ako typické komerčné sladko-romantické darčeky zaľúbených párov.

Zdroj obrázku: Anastasiia Garbar / Shutterstock.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.