Foreo 4 trendy, ktoré ovládnu kozmetický svet

2

Kozmetický priemysel je na prahu zásadnej zmeny. Spotrebitelia už nehľadajú iba produkt, vďaka ktorému budú krajší. Hľadajú niečo, vďaka čomu sa budú cítiť lepšie a budú lepší.

Tento spôsob myslenia, súvisiaci s nástupom vedomej krásy, viedol k nárastu záujmu o výrobky, ktoré ponúkajú viac ako len starostlivosť o pleť. Spoločnosť FOREO sa veľmi rýchlo prispôsobila a ich self-care produkty preklenuli priepasť medzi zdravým a krásou”, vysvetľuje Vladimir Cuturilo, generálny manažér FOREO Eastern Europe. 

Ochrana kožnej bariéry

Jedným z trendov, na ktoré sa uprie pozornosť, je ochrana kožnej bariéry. Stratum corneum, vonkajšia vrstva pokožky, zadržiava vlhkosť a chráni bunky pred toxínmi z okolitého prostredia. Z  viacerých dôvodov, napríklad vplyvom používania nešetrných kozmetických produkov, dochádza k jej narušeniu. Akonáhle však starí svoju silu, pleť sa stane citlivou a náchylnejšou na podráždenie. 

Do pozornosti sa dostanú látky ako ceramidy či niacinamidy, avšak značka FOREO varuje, že žiadna ingrediencia nikdy celkom neodvráti poškodenie kožnej bariéry a vyzdvihuje preto prevenciu pred nápravou škôd. Pretože jedným z hlavných vinníkov poškodenia je nadmerná exfoliácia a hrubé čistenie pleti, stavte na šetrnejší prístup.

Prístroj LUNA 4 určený na čistenie pleti je vybavený mäkkými silikónovými štetinami, ktoré hĺbkovo čistia pleť a nenarúšajú kožnú bariéru. Zároveň odstráni až 99,5% nečistôt, vrátane zbytkov make-upu, nadbytočného kožného mazu a odumretých kožných buniek.

Beauty Snacking – Foreo

Beauty snacking spočívá v tom, že si krásu budete dopriavať v malých dávkach počas celého dňa. Ale pozor, žiaden zhon. Naopak, z týchto momentov si urobte chvíle hýčkania a starostlivosti samej o seba. Rovnako ako u jedla si dávajte pozor na množstvo.

Hydratácia je síce vždy dobrý nápad, pokiaľ ju ale budete pleti dopriavať príliš často, zlenivie a statí svoju prirodzenú zvlhčujúcu schopnosť. Abnormálna vonkajšia hydratácia dáva pleti signál, že má dostatok vody, lipidov a bielkovín, pričom spomalí prirodzenú produkciu týchto dôležitých živín. Obsah obrázku osoba, postel, interiér, žena

Popis byl vytvořen automaticky

Preto je naša obľúbená kozmetická pochúťka obohatená o sofistikovanú technológiu a nadčasový dizajn. Schválený masážny prístroj pre očné okolie IRIS 2, zaistí svieži vzhľad už za 60 sekúnd.

Produkt, ktorý je neinvazívny, účinný a vysoko hygienický, sa inšpiroval lymfodrenážnymi technikami zo starovekej Ázie. Obohatený o revolučné patentované T-Sonické pulzácie pomáha zmierňovať tmavé kruhy pod očami a rozjasňuje pohľad. Uvoľňuje tiež napetie v tvárových svaloch spôsobené únavou. 

Invazívne verzus neinvazívne procedúry

V roku 2021 mal podľa prieskumu globálny trh s dermálnymi výplňami hodnotu 5,1 miliardy dolárov a do konca roku 2031 by sa táto suma mala vyšplhať až na 13 miliárd dolárov.

Dopyt po omladzujúcich zákrokoch stúpa, pričom nám rok 2023 prinesie celkom nový pohľad na krásu, ktorý spočíva predovšetkým v starostlivosti o samú seba.

Ľudia začínajú uprednostňovať neinvazívne procedúry s viditeľnými dlhodobými výsledkami pred rýchlym chirurgickým riešením, ktoré je bolestivé a prináša so sebou určité riziká. Obsah obrázku osoba, dívka

Popis byl vytvořen automaticky

Minulý rok zaznamenala spoločnosť FOREO radikálny nárast dopytu po tonizačnom prístroji BEAR (o 175%). Toto šikovné zariadenie s mikro prúdom, vybavené Anti-Shock systémom, výrazne zmierňuje hlboké vrásky a jemné linky, spevňuje pleť a zlepšuje jej pružnosť, a to všetko počas jedného týždňa používania.

To z neho robí najbezpečnejšie a najúčinnejšie domáce ošetrenie pleti a vyvracia mýtus, že plastická operácia je jediným spôsobom, ako spomaliť stárnutie pleti. 

Foreo – Vzostup kozmetických technológií

S novým rokom sa ešte k väčšiemu slovu dostávajú kozmetické technológie. Ponúkajú totiž profesionálne výsledky, naviac sú ekologické a udržateľné. Rok 2023 bude érou osvietených spotrebiteľov, ktorí chcú mať nielen čistú pleť, ale tiež aj svedomie. Vzrastie záujem o LED svetelnú technológiu a kryoterapiu, čo sú trendy, ktoré spoločnosť FOREO presadzovala už pred rokmi vo svojej rade UFO.

PR článok 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.