Kúzlo Vianoc – spoločenská hra

0
Vianoce

Stmieva sa čoraz skôr, vonku je sychravo a vy si chcete zmysluplne užiť čas so svojimi blízkymi v teple domova. Máme pre vás tip.  Vyskúšajte spolu s rodinou, priateľmi alebo návštevou novú spoločenskú hru Kúzlo Vianoc z vydavateľstva Familium. Vianoce.

Vianoce. Kúzlo Vianoc je hra, vďaka ktorej si s rodinou užijete veľa zábavy a tej pravej vianočnej atmosféry. Vašou úlohou je pomôcť spoločne Márii a Jozefovi dostať sa do Betlehema. Cestou plníte rôzne úlohy a dozviete sa zaujímavé veci o Vianociach.

Prineste Ježiškovi najviac darov

Kto dokáže predviesť vianočnú koledu? Kto pripraví ten najlepší vianočný nápoj? Viete prečo k Vianociam patrí vianočný stromček? A čo všetko viete o vianočnej hviezde? Vyhráva ten, kto prinesie Ježiškovi najviac darov, ktoré postrácali Traja králi a nepozorní pastieri.

Vianoce

Hra vám spríjemní čas adventu a vianočných sviatkov. Je inšpiratívnou a stmeľovacou aktivitou pri vianočných stretnutiach so svojimi blízkymi. Je jednoduchá na pochopenie a baví všetky generácie. Môžete ju hrať opakovane a vždy bude úplne iná. Je určená pre 2 až 16 hráčov všetkých generácií.  
Čítajte tiež: Jedna dobrá vec niekedy stačí – recenzia

Už vieme, čo sa bude túto zimu hrať v slovenských rodinách, no predsa Kúzlo Vianoc.

Kúzlo Vianoc kúpite na www.familium.sk a v sieti kníhkupectiev. Odporúčaná cena: 26,90 €

BUX.sk internetové kníhkupectvo

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.