Rozhodnime sa pre šťastie!

1

Celý život sa niečo učíme. Teda, ak chceme rásť, posúvať sa ďalej a neopakovať stále tie isté chyby. Život máme len jeden, reparát nepríde. Veriť v to, že ak budeme znovu robiť veci tým istým spôsobom a očakávať iný výsledok, je naivné. Šťastie

šťastie
Šaty: BONPRIX

Aj z tohto dôvodu veľmi obdivujem ľudí, ktorí odišli od finančne lukratívnej práce a začali sa venovať tomu, čo ich baví. Vo väčšine prípadov je vo finále ich snaha obdarená víťazstvom. A najmä pocitom, že robia niečo, čo je ich srdcu blízke a každé ráno vstávajú s radosťou, čo im prinesie ďalší deň.
Čítajte tiež: Šťastie je rozhodnutie!

Presne takto môžeme žiť všetci.

Stačí sa prestať báť. Zobrať svoj život do vlastných rúk.

Áno, aj ja som mala malé dieťa a hypotéku a napriek tomu som po všetkých zváženiach pre a proti opustila lukratívnu prácu, ktorá ma dusila.

Najskôr odpusť sám sebe.

Zbav sa potreby stále dokola si prehrávať negatívne situácie.

Prestaň byť rukojemníkom svojej minulosti tým, že sa stále viníš za svoje chyby.

Prestaň si stále pripomínať, čo malo byť, mohlo byť a čo by bolo keby.

Pusti to a nechaj to odísť.

Pohni sa ďalej.

Len Brown 

Jasné, že som mala obavy či to všetko zvládnem, avšak tieto som v sebe potlačila a verila, že Vesmír mi pošle do cesty také príležitosti, aby som sa mohla posunúť ďalej k práci a životu, ktorý ma bude napĺňať.

Šťastie
Šaty: BONPRIX

Šťastie nedrží negatívne emócie

Cesta z bodu A do bodu B nebola jednoduchá, stretla som na nej prekážky, intrigy i nezdary. Neodradilo ma to. Poplakala som si, čím som spracovala negatívne emócie, a išla ďalej. Bola to škola, ktorá mi ukázala, že to už nemám riešiť a utápať sa v tom.

Minulosť nezmením a budúcnosť si tvorím dnes. Aj tým, že si vyberám poloplný pohár namiesto poloprázdneho. Namiesto toho, ako niečo nejde, hľadám spôsoby, ako to ide. Vyberám si priateľov, nikoho nesúdim a verím v šťastné konce. Život nie je prechádzka ružovou záhradou, pokiaľ si ho taký neurobíme. Nie je totiž dôležité, čo sa nám v živote stane. Ide o náš postoj k danej situácií.

Kam smerujete svoju energiu?

Život je prikrátky na to, aby sme sa zapodievali vecami, z ktorých nemáme radosť. Tak prečo to stále robí tak veľa ľudí? Prečo venujú energiu tomu, čo ich ničí, namiesto toho, aby ju venovali tomu, čo ich urobí šťastnými?

Pokiaľ neuzdravíš svoje zranenia z minulosti, budeš krvácať.

Môžeš ranu obviazať alkoholom, drogami, prácou, cigaretami, sexom, ale vo finále to všetko len zmokvá a skomplikuje ti život.

Ak chceš bolesť uzdraviť, musíš nájsť silu svoje zranenia otvoriť, strčiť do nich svoje ruky a vytiahnuť jadro bolesti, ktoré ťa drží v tvojej minulosti a v tvojich spomienkach a Uzatvoriť s nimi MIER.

Lyanla Vanzant

Andrea Hinková – Tarová

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.