Najkontroverznejšia skladba leta: TWiiNS – Que Me Gusta

0

Čo sa mi páči, čo sa ti páči? Veronika a Daniela Nízlové s novou skladbou rozvírili pokojné hladiny slovenského internetu. Ani v tomto prípade sa internet nenechal zahanbiť a v pondelok ráno im už patrilo 9. miesto v rebríčku trendy hudobných videí na sieti YouTube.

Skladba Que Me Gusta vychádza v gréckom vydavateľstve Panik Records. Autormi skladby sú Michael James Down a Will Taylor z Veľkej Británie. Prvý menovaný pre TWiiNS už v minulosti pripravil aj skladby Hey Boy (Why Do I Bother) so Seanom Paulom a Latino Lover.

Najznámejšie slovenské dvojičky spoluprácou s autormi Michaelom Jamesom Downom a Willom Taylorom určite trafili správne. Skladba Que Me Gusta (v preklade Čo sa mi páči) má všetko, čo k správnemu letnému hitu patrí – chytľavú melódiu, ľahko zapamätateľný text a videoklip, ktorý hýri farbami. „Robíme hudbu, ktorá sa nám páči a má svoje publikum. Latino je svetový trend a takisto aj farebné, sexy videoklipy. A či sme čakali takú vlnu ‚hejtu‘? Možno trochu menšiu, ale aj vďaka ‚hejterom‘ patríme k trendy videám. Ďakujeme!“ reagovali dievčatá cez víkend.

Que Me Gusta vznikla presne na mieru TWiiNS. Obaja autori sa s Danielou a Veronikou poznajú ešte z Eurovízie, pre ktorú pravidelne píšu súťažné skladby. „Videoklip k tejto skladbe sme točili v Budapešti v Museum of Candies and Selfies, ktoré je celé farebné a veselé. Réžie sa opäť zhostil Michal Nemtuda a aj vďaka nemu bola na natáčaní skvelá atmosféra,“ prezradila Daniela Nízlová. Múzeum je otvorené pre verejnosť denne do 20:00, kedy teda zvládli natočiť videoklip? „Točiť sme mohli až po záverečnej, ale zvládli sme to v rekordnom čase – za štyri hodiny,“ dopĺňa Veronika Nízlová.

V novinke spievajú Daniela s Veronikou v španielčine a angličtine a text je poriadne horúci. Que Me Gusta je skladba, ktorá má chytľavú melódiu a ľahko zapamätateľný text. Aj to z nej robí adepta na letný hit. „Grécke vydavateľstvo sa riadi gréckym podnebím,“ hovorí s úsmevom Daniela a vysvetľuje ďalej: „Skladba aj videoklip sú už pár týždňov hotové, ale vydavateľstvo pôvodne chcelo skladbu vydať v septembri. No vtedy už leto na Slovensku končí, tak sme sa napokon dohodli, že ju zverejníme už 1. augusta.“

„Angličtina je môj rodný jazyk a dievčatá ju majú perfektnú. Nerozumiem, prečo sú niektorí ľudia na Slovensku takí blázniví. Keby takúto skladbu a videoklip mala Becky G, bolo by to cool. Za celé obdobie, čo tvorím hudbu je toto moja najobľúbenejšia skladba,“ povedal autor hudby Michael James Down. TWiiNS si z negatívnych komentárov ťažkú hlavu nerobia. „Kiežby každý mohol robiť to, čo ho baví a napĺňa. Hudba má vyvolať emócie a nám sa to podarilo. Za klávesnicou je každý ‚macher‘, keď sa s niekým priamo rozprávame, tak reakcie na skladbu sú viac pozitívne. Ono je vlastne úplne jedno, čo spravíme, niektorí si nás zaškatuľkovali, a tam je zbytočné mrhať energiou,“ hovoria dobre naladené dvojičky.

Grécke vydavateľstvo Panik Record Group vzniklo v roku 2011, pričom ho tvoria tri samostatné značky: Panik Platinum (zamerané na grécku, domácu, tvorbu), KnockOut Record (hip hop a rap) a Panik Records (dance, pop, r‘n‘b a soul), na ktorom vychádza aj skladba Que Me Gusta. Duo TWiiNS vydáva v tomto vydavateľstve po prvýkrát. „Tešíme sa, že nám letná skladba vychádza v Grécku. Je to celkom zaujímavý mix Slovenska, Veľkej Británie, Grécka a, samozrejme, aj Španielska,“ hovorí Veronika.

TWiiNS – Que Me Gusta (3:13)
Hudba: Michael James Down
Text: Will Taylor
ISRC: GRPA11900316
© 2019 Panik Records

Video:Michal Nemtuda, Boris Beharka, A-Team
Generálny partner: Hamsik Winery
Nahral: Zoli Toth Randal Group
Produkcia, mix a master: Simone Ermacora DOD STUDIO
Koordinátor: Alberto Ventura

Make up: Beata Jablonska
Vlasy: Dusan Fungac
Styling: Miroslava Danielova
Tanečníčky: Janka Dohnanska, Bibiana Valterova, Kristina Marcekova

Zdroj foto: Lucia Žofčíková

Text skladby:
You got me going loca
I wanna get to know ya Y
our boca on my boca
We’re gonna get it on tonight
I’m burning up like fuego
Let’s do it nice and slow, yeah
I’ll never tell you no-no
‘Cause boy it’s never felt so right
Oh I just need your hands on my body
Oh I just need your hands on my …

If you do it to me
Then I’ll do it to you
Baby don’t it feel good
Qué me gusta
If you do it to me
Then I’ll do it to you
Baby don’t it feel good
If you do it to me
Then I’ll do it to you
Baby don’t it feel good
Qué te gusta
If you do it to me
Then I’ll do it to you
Baby don’t it feel good

I know you wanna please me
You know I wanna please ya
I like it when you tease me
I see the fire in your eyes
I get so caliente
Like everytime
I see ya
We get so indecente
‘Cause baby that is how
I like it I just need your hands on my body
Oh I just need your hands on my…

If you do it to me
Then I’ll do it to you
Baby don’t it feel good
Qué me gusta
If you do it to me
Then I’ll do it to you
Baby don’t it feel good
If you do it to me
Then I’ll do it to you
Baby don’t it feel good
Qué te gusta
If you do it to me
Then I’ll do it to you
Baby don’t it feel good

Qué me gusta
Qué te gusta
I’m your chica
Muy bonita
Qué me gusta
Qué te gusta
You know where it’s at

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.