Najväčšia konferencia pre ženy slávi 6.výročie

0

19 spíkrov v troch sálach, viac ako desiatka predajcov, koučing, poradenstvo, večer plný zábavy a príjemnej muziky.


Bolo to presne pred šiestimi rokmi, keď Marcele a Saši skrsla myšlienka usporiadania konferencie zaujímavej a príťažlivej pre všetky ženy. Netrvalo dlho a prvý ročník otvoril brány všetkým ženám, ktoré mali chuť dozvedieť sa niečo nové, motivovať sa k zmene, povymieňať si skúsenosti či zmeniť svoj život od základov.

Podujatie sa rýchlo stalo míľnikom v kalendároch mnohých žien. Počas šiestich rokov si konferenciu pozrelo naživo vyše 4000 žien a od minulého roka sa koná už aj v Prahe a Košiciach.

“Keď nám pôvodný nápad skrsol v hlave, nikdy ani vo sne by ma nenapadlo že to bude raz najväčšia aj najnavštevovanejšia ženská konferencia na Slovensku,” hovorí jedna zo zakladateliek Saša Pevalová.

“Každá z nás má v živote dobré momenty aj zlé. Táto konferencia je špecifická v tom, že umožňuje ženám byť autentickými, samými sebou. Nemusia sa na nič hrať a počas konferencie sa môžu podeliť s odborníkmi a s účastníčkami o svoje skúsenosti bez toho, aby ich niekto súdil,” doplnila druhá zo zakladateliek Marcela Reisz.

Ambasádorkou podujatia je celých 5 rokov Adela Vinczeová, ktorá každoročne v rámci svojej šou hostí zaujímavých ľudí z oblasti kultúry. Toho roku to bude napríklad motivátor Jaroslav Dušek a spevák Tomáš Klus.

V sobotu 6. apríla odštartuje šiesty ročník najväčšej konferencie pre ženy, Umenie byť ženou Bratislava 2019. O bohatom programe svedčí aj fakt, že mesiac pred podujatím bol z kapacitných dôvodov zastavený predaj vstupeniek.

Mená ako Marián Jelínek, kouč Jaromíra Jágra, herečka Vlastina Kounická Svátková, Aleš Bednářik, Veronika Hurdová, Gabika Revická, Dušan Plichta, jogínka a koučka Nina Menkynová a mnohí ďalší sú bezpochyby lákadlom pre ženy rôznych záujmov.

Počas dňa si účastníčky môžu vychutnať niekoľko prednášok so zaujímavými a úspešnými ženami. Ako Anita Kardum, Miriam Šramová, Lívia Pastoreková, Martina Mošková, Dana Sofia Šlancarová a mnohé ďalšie. Súčasťou programu bude aj koučing, a poradenstvo pre budúce mamičky so slovenskými dulami.

http://www.umeniebytzenou.sk/bratislava

Košická konferencia Umenie byť ženou sa bude konať 13. októbra.

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.