NOV v Býkovi – zbavte sa neduhov

0
person hand and crescent moon
Photo by Kaique Rocha on Pexels.com

Býk je znamenie, ktoré prináša do našich životov stabilitu a pokoj. A Nov je ideálny čas nato, aby ste sa zbavili zlozvykov. Nov v Býkovi bude 19.5.

V Býkovi môžete rozvíjať zmysel pre krásu, je to tiež ideálny čas na umenie. Venujte sa rodine, priateľom, tento čas nám dáva krásnu príležitosť vyjadriť svoju lásku – k sebe aj druhým a posilniť tak trvalé vzťahy.

Zdroj: www.pexels.com

Nov je nový začiatok

A tiež možnosť ukončiť niečo staré, prežité. Nov v Býkovi nám dáva príležitosť zbaviť sa zlozvykov. Na jeden papier si napíšte všetko, čo by ste chceli zo svojho života vylúčiť. Prečítajte to nahlas a použite pritom afirmáciu – Ďakujem za všetky lekcie, ktoré som v živote dostal, môžeš pokojne odísť z môjho života.

Keď si budete písať svoje želania, buďte presvedčení o tom, že to skutočne aj chcete. Ak chcete prestať fajčiť a ste o tom rozhodnutí, toto Novolunie je silné na to, aby podporilo vašu vôľu s týmto neduhom skončiť.

Využite silu afirmácií

Na druhý papier si napíšte zoznam vecí alebo vlastností, ktoré chcete do svojho života pritiahnuť. Tu sú niektoré afirmácie, ktoré môžete použiť pri ich čítaní:

Dovoľujem si cítiť sa milovaný/á
Verím si
Odpúšťam sebe aj všetkým
Som milovaná a zbožňovaná
Myslím len na pozitívne aspekty svojho života
Verím svojej intuícií
Som naplnená šťastím a radosťou
Chválim sa za svoje úspechy

Nov v Býkovi posilňuje lásku

Májový NOV je veľmi silný na lásku – k sebe aj druhým a posilnenie týchto pút. Zároveň je to ideálna doba na čistenie od negatívnych energií a pritiahnutie si tých pozitívnych.

Býk je charakteristický aj potrebou materiálneho zabezpečenia z dôvodu citového bezpečia. Potrebuje mať k pohode poplatené účty, finančnú istotu a všetko na poriadku. Ideálne je teda zapáliť šamanskú sviečku Trojitá dávka energie. Najprv čistí od negatívnych energií, potom otvára priestor láske a nakoniec financiám a príležitostiam
https://samanskesviecky.sk/

Býk v skratke:


Živel: zem
Farby: bledomodrá, zelená, ružová
Kameň: smaragd, meď
Šťastné čísla: 1, 9
Šťastný deň: piatok
Blízke znamenia: Kozorožec, Škorpión, Váhy
Planéta: Venuša
Čítajte tiež: Spln – ako na nás pôsobí?

Andrea Tarová http://samanskesviecky.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.