Kolektívny výklad Tarotu na september

1
Tarotový výklad na október

Leto sa skončilo a s ním aj obdobie ničnerobenia. Deti nastupujú do škôl, jeseň si podáva ruku s letom. Mení sa nám ročné obdobie. Aký bude september podľa Tarotu?

Tarot hovorí, že september bude pre nás o niečo náročnejší. Nov budeme mať 15 septembra v Panne a 29. septembra bude Spln v Baranovi. Nech sa páči, kolektívny výklad na tento mesiac.
Čítajte tiež: Spln – ako na nás pôsobí?

Tarot a september

Cisárovná – ak za niečím ideme, niekedy to bolí. To nám pripomína, že náročné a dobré veci sa nerodia ľahko. Cisárovná je tiež kartou hojnosti.

Mesiac – odvrátená tvár Mesiaca môže naznačovať, že dobré aj zlé je ukryté v jednom. Je to tiež o tom, že potrebujeme našej duši uľaviť. Máme zamknuté krivdy a emócie, ktorými sa nechceme zaoberať. Lenže teraz je ten čas dať ich na svetlo a vyriešiť ich.

Keď ich dáme von, prinesú nám vyriešenie a zároveň nový cit a pocit a tiež inšpiráciu. Mesiac tiež varuje pred intrigami a neúprimnosťou, ktoré sa môžu objaviť v našej blízkosti.

Koleso šťasteny – choďte si za svojim, bez ohľadu nato, či sa to niekomu páči alebo nie. Bez ohľadu na názory druhých. Je to váš život a vaše rozhodnutia.

Spravodlivosť – v hmotnom svete to môže znamenať problémy s úradmi, so súdmi…Zároveň to môže znamenať, že ak riešite nejaký problém, máte sa na neho pozrieť aj z inej strany a vyrovnali tak misky váh.

Môžu sa objaviť aj staré resty, ktoré bude treba poriešiť.

Slnko – ak máte nejaký problém, neduste ho. Vytiahnite ho na svetlo a vyriešte ho.

September je dobrý čas nato, aby sme pootvárali dlho zatvorené šuflíky vo svojej duši. Dajme ich von na svetlo a vyriešme ich. Všetky krivdy a negatívne emócie, ktoré v sebe ukrývame sa “derú” von.

Opakujú sa vám nejaké ochorenia? Môže to byť spôsob, ako vám tieto emócie dávajú najavo, že je čas ich “vyliečiť”.

Prehodnoťte opäť situácie, počas ktorých sa vám tieto bloky vytvorili. Pozrite sa na tie situácie inými očami.

Dajte to von, vyliečte staré rany. Nie pre druhých, pre seba.

Andrea Hinková-Tarová

http://samanskesviecky.sk

Foto: http://www.pexels.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.