Recenzia: Revitalift Laser X3

0
Recenzia denného krému Revitalift Laser X3 od L ´Oreal Paris

Testovala som 8 týždňov Revitalift Laser X3 od L ´Oreal Paris. Je to krém pre zrelú pleť. Naša pleť strane už od približne 25 roku života. Najprv horná časť tváre, na ktorej sa začnú tvoriť mimické vrásky. Neskôr začína upadať spodná časť tváre a vrásky sa prehlbujú. To si už pleť vyžaduje špeciálnejšiu starostlivosť. A približne od 40 roku života treba vrásky vypĺňať, tón pleti zjednocovať a celkovo pleť vyhladzovať.

Krém Revitalift Laser X 3 som testovala 8 týždňov. Má veľmi príjemnú textúru. Po rannom umytí tváre som si ho naniesla na pleť a tá sa doslova napila. Zobrala si z neho presne toľko hydratácie, koľko sa jej žiadalo. Textúra nie je mastná, ale nie je to ani fluid. Veľmi dobre sa rozotiera.

Revitalift laser X3 – zloženie a textúra


Problémy mojej pleti sú vrásky, ochabnutá pleť, nejasný tón pleti. Celkovo vyzerá unavene a je suchá. Na základe čoho si vyberám kozmetiku? Dôležitý je môj typ pleti – čiže zrelá.

V mojom prípade sú v popredí aj netestovanie na zvieratách a prírodné zložky. Niektoré chemické zložky sa totiž dostávajú cez kozmetiku do nášho organizmu a potom ich naša pečeň filtruje. A keď už nevládze, stukovatie.
Čítajte tiež: RECENZIA – Neutrogena Retinol Boost

Recenzia denného krému Revitalift Laser X3 od L ´Oreal Paris

Revitalift Laser X3 obsahuje Pro – retinol, kyselinu hyalúronovú a vitamín C. Je teda zložený z najúčinnejších anti – age látok.

Retinol je predátorom medzi zložkami na omladenie pleti. Ide o derivát vitamínu A, ktorý vypína, omladzuje a vyhladzuje pleť.

Kyselina hyalúronová je veľmi frekventovaná v kozmetickom priemysle. A nielen v ňom. Využíva sa na vyplenie vrások aj v dermatokozmetických centrách a na klinikách krásy.

Vitamín C zjednocuje tón pleti. Tento rok prvýkrát nemusím riešiť pigment po lete. Je pravda, že som sa vyhýbala slnku, ale nie vždy je to možné. Aj som používala opaľovacie prípravky s SPF 50. Aj tak však aj vďaka pravidelnému nanášaniu denného krému Revitalift LAser X 3 mám jednotný tón pleti.

Ženy sa o seba starajú a kozmetické značky nám to umožňujú

Ak čakáte na zázrak, sklamem vás. O pleť sa musíte starať každý deň. Nesmiete ísť spať nalíčená. Pred spánkom si musíte pleť vyčistiť a naniesť hydratačný krém určený pre váš typ pleti. A to platí najmú pri zrelej pleti.

Zaslúžime si starostlivosť. Ženy v dnešnej dobe sa o seba starajú. A kozmetické značky nám to umožňujú. Po probližne 5 – 6 týždňoch pravidelného nanášania krému Revitalift Laser X 3 od
L ´Oreal Paris boli moje vrásky vyplnenejšie a tým pádom celkový vzhľad pleti pružnejší a mladší.

Momentálne nepoužívam žiadny mejkap, lebo nemusím skrývať nejednotný tón pleti. Moje celkové hodnotenie tohto krému je, že sa veľmi rozumnú cenu okolo 18 euro, môžete získať veľmi dobrého parťáka na starostlivosť o svoju zrelú pleť.

Lebo my za to stojíme :)

Andrea Hinková Tarová

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.