Tarot – kolektívny výklad na júl

1
Aký bude január 2024? Výklad Tarotu na január 2024

Máme za sebou prvý SuperSpln v tomto lete. Spln v Kozorožcovi priniesol silné transformačné energie. V auguste nás čakajú ešte dva SuperSplny. Čo nám prinesú a čo hovorí Tarot na júl? To vám prezradia nasledujúce riadky.

Super Spln v Kozorožcovi vrcholil 3. júla a nebol posledný v lete. Ďalší príde 1. augusta vo Vodnárovi v potom 31. augusta v Rybách. Medzitým bude 17. júla NOV v Rakovi. Tento Spln bol silne očistný a transformačný. Čistil nás od všetkého nepotrebného.

Možno teraz pociťujete nejakú stratu. Odstup času ukáže, že to bolo potrebné. Možno ste prišli o nejakého “kamaráta”. Čas ukáže, že sa stalo, čo malo.
Čítajte tiež: Pritiahnite si upratovaním peniaze

Poviem vám vlastnú skúsenosť. Už dlhšie som pociťovala nespokojnosť v jednom pracovnom vzťahu. Rušenie stretnutí, nepozornosť z druhej strany, čoho dôsledkom bola moja zdvojená robota, direktívne správanie.

Bolo toho veľa a moja intuícia búchala, nech to ukončím. Išla som proti nej s tým, že veď ešte toto dokončím. Moja pohoda však dostávala zabrať a len som započula hlas tohto človeka, bola som podráždená.

Nakoniec sa to skončilo, ale keby som počúvala svoju intuíciu, mohlo to byť bez tých emočných výpadov. Skúsenosť, ideme ďalej.

Kolektívny výklad na júl

Aký teda bude júl podľa Tarotu?

Prvou kartou je Slnko. Je tu čas činorodej energie. Táto karta nám tiež hovorí, že tmu môžeme vyhnať iba svetlom, ktoré prináša čistú a nefalšovanú radosť. Slnko v Tarote nám hovorí aj o tom, že máme vybrať problém, ktorý máme v sebe (v tme) na svetlo a vyriešiť ho. Nedusiť.

Blázon naznačuje nové začiatky so zatiaľ ešte neistým výsledkom. Je to tiež stret ženskej a mužskej energie. Človek, ktorý aj po páde kráča ďalej s úsmevom na tvári. Karta Blázon naznačuje niečo zatiaľ neisté. Karta cesty niekam. Ideme tam s nadšením, ale ešte nevieme, kam nás zavedie. Niekedy je aj cesta cieľ.

Veža hovorí, že všetko, čo nám už neslúži, musí z nášho života preč. Všetko staré, nefunkčné, hnilé, padá. Upracte si doma, v sebe, okolo seba. V ľuďoch okolo seba. Urobte prievan a dovoľte čistej energií prísť do vášho života.

Všetko staré musí odísť, aby mohlo prísť nové

Spravodlivosť je trochu zložitá karta Tarotu. Veľa závisí od toho, aké karty sú okolo nej. V tejto súvislosti teda môžeme povedať, že keď vyhodíme to, čo nám neslúži, môžu sa ešte riešiť nejaké hmotné veci. Napríklad výplata, výpoveď, vysporiadanie. Alebo aj prieťahy okolo toho.

Smrť znamená radikálnu zmenu. A to je aj výsledok celého tohto celého transformačného procesu. Tarotová karta Smrť hovorí o transformácií a zmene. Tiež o vyhodení starého a nastolení nového. Nemusí to byť len v hmotnom svete.

Aj vy sa môžete zmeniť. Prestaviť svoje hranice, upraceme si v sebe a zmeníme vonkajšie vyžarovanie. Aj správanie. Je to zmena k lepšiemu. Cesta k nej často bolí. No je nevyhnutná. Pre náš rast, transformáciu, život.

Krásny júl vám prajem

Foto: http://www.pexels.com

Andrea

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.