Pritiahnite si upratovaním peniaze

9

Máte doma prach, špinu a neporiadok? A koľko máte v peňaženke a na účte? Zrejme veľa nie. Peniaze totiž milujú čistotu.

Čistou chodbou prichádzajú peniaze domov. V čistých miestnostiach existujú. Čisté okná podporujú našu budúcu hojnosť.

Domov je pre väčšinu ľudí miestom, ktoré vyžaruje hrejivú auru pohody a pokoja, a nie zbesilého naháňania sa s mopom a prachovkou.

Upracte a privolajte si peniaze

Skúste sa tento rok pozrieť na vianočné upratovanie trochu inak. Ja väčšinou pracujem hlavou a upratovanie je pre mňa relaxom a určitým očistcom. Každé upratovanie dokončite rituálom výmeny energie pomocou bielej šalvie.

Peniaze dýchajúce z každého kúta


Hoci máte svoj vysnívaný dom alebo byt, nie vždy sa v ňom cítite príjemne a niečo vám v ňom prekáža. Nemusí to byť spôsobené nepohodlným gaučom, vŕzgajúcou posteľou či pokazenou práčkou. Podľa starého čínskeho umenia feng shui, ktoré najlepšie vystihuje slovo harmónia, za tým môže byť nesprávne prúdenie energie. K zlepšeniu energického ovzdušia vo vašom domove prispieva aj poriadok. Ten odľahčí nielen vašu domácnosť, ale aj dušu.

Učenie feng shui vytvára súlad medzi človekom, nebom a zemou, upravuje a harmonizuje priestor okolo nás a tak priamo vplýva na naše podvedomie.
Očistnú a čakrovú sviečku Čistá kúpite, keď kliknete na tento link: https://samanskesviecky.sk/produkt/ocistna-cakrova-sviecka-cista-dusa/

adorable animal bed bedroom
Photo by Pixabay on Pexels.com

Inak, pred kúpou domu alebo bytu sa odporúča vpustiť do priestoru najprv mačku. Mačka domáca je indikátorom energetickej a emocionálnej situácie v rodine. Mačky majú jedinečnú silnú auru, tiež známu ako astrálnu silu, ktorá sa zameriava práve na odstránenie negatívnej energie. Mačka vám to dokáže “povedať”.
Navštívte: https://samanskesviecky.sk/

Akú cenu má pre vás každý predmet?


Ak si predstavujete pod poriadnym vyupratovaním domácnosti to, že umyjete každý štvorcový centimeter, tak to nie je. Namiesto toho, aby ste každý predmet umyli alebo utreli od prachu, zamyslite sa nad tým, či ho naozaj potrebujete a chcete vlastniť

Poviete si, že sa možno zíde, a tak budete ďalší rok okolo toho chodiť, utierať na tom prach a o rok to znovu nezahodíte? A viete, že tým brzdíte energiu? Určiť význam každej sošky, trička či pohára, ktoré sú súčasťou vašej domácnosti, je prvým krokom k uprataniu s dlhodobým harmonickým efektom.

čoho ste sa rok nedotkli a nepoužili to, treba vyhodiť alebo podarovať.

Ak je vám ľúto niektoré veci len tak vyhodiť, niekomu ich darujte. Môžete zvoliť pravidlo feng shui, ktoré hovorí, že to, čoho ste sa rok nedotkli a nepoužili to, treba vyhodiť alebo podarovať.

Namiesto očisty bez jedinej chybičky

Miestnosti, ktoré sú na čistotu predurčené, musia byť na túto svoju úlohu prispôsobené, aby mohli plniť svoje „poslanie“. Preto by v kúpeľni nemali byť žiadne rušivé elementy, ako napríklad fľaky od zubnej pasty na umývadle, stopy rúžu na zrkadle či rozliaty gél na pranie po zemi.
Čítajte tiež: Využite čarovnú moc byliniek

brown wooden center table
Photo by Skitterphoto on Pexels.com

Pokoj v spálni


Priestor, ktorý máte pod posteľou, by mal byť voľný, nie prepchatý zbytočnými vecami, ktoré by zabraňovali toku pozitívnej energie potrebnej pre pokojný spánok.

Odstránením nepoužívanej pomôcky na cvičenie, starých kabeliek, cestovných kufrov či škatule so starými fotoalbumami sa zbavíte stagnujúcej energie, ktorá by mohla ovplyvniť i vaše partnerské a rodinné vzťahy.

Pravidelne si nájdite čas aj na prevetranie matracov, ktoré si tiež nepamätajú len to pozitívne, ale i negatívne. No a nezabúdajte ani na to, že cez špinavé okná sa žiadna energia dovnútra nedostane. Takže neleňte a vyleštite ich.

photo of green leaf potted plants on window and stand
Photo by Daria Shevtsova on Pexels.com

Ako súvisia peniaze s upratovaním?


Je vám ľúto niečo vyhodiť, a tak to stále obchádzate? Každý rok si poviete, že sa to ešte zíde a hovoríte si to takto už niekoľko rokov? Garantujem vám, že to už nebudete potrebovať! A brzdí to energiu. Tú zdravú, ktorú milujú peniaze. Peniaze sú energia, a tá musí prúdiť.

Ľudia, ktorí hromadia veci, sú tiež často až príliš sporovliví a programujú si tak chudobu. Odkladajú každý cent pre prípad „čo keby“. Na sporivosti nie je nič zlé, avšak aj tá má svoje pravidlá. Nosiť oblečenie, ktoré je sprané a nepríjemné už na dotyk alebo neustále zašívané, nie je tá cesta, ktorá k vám pritiahne peniaze.

Ľudia, ktorí hromadia veci, sú tiež často až príliš sporovliví a programujú si tak chudobu.

Presne takto si totiž programujete v hlave chudobu. Súčasnú aj budúcu chudobu si programujete aj v takom prípade, ak by ste si chceli niečo dopriať (napríklad nové šaty), ale hneď tento nápad zavrhnete a nájdete si výhovorku, prečo to nejde. Napríklad, že syn bude potrebovať do školy nové oblečenie, takže vy si nič nové dovoliť nemôžete. Ak máte v súčasnosti problémy s peniazmi, neznamená to, že peniaze nebudete mať o pol roka.

Vesmír je bohatý a v ktorejkoľvek chvíli nám môže poskytnúť akúkoľvek možnosť. A vy mu to nedovolíte urobiť. Pretože vy najlepšie viete, že peniaze nemáte a mať nebudete.
Potrebujete k sebe privolať príležitosti a peniaze?

opened brown wooden french door
Photo by Dmitry Zvolskiy on Pexels.com

Vstupné dvere


Vstupné dvere a priestor nesmie byť zaplnený. Dobre sa pozrite teraz na miesto vašej vstupnej chodby. Máte tam aj prechodové bundy a letné topánky? Preč s tým. Feng shui hovorí o vstupných dverách ako o ústach príbytku.

Ideálny je veľký priestor, kadiaľ môže prúdiť energia. To však v našich bytoch nie je vždy možné. Čo možné je, je uvoľniť aj tento malý priestor a nechať v ňom naozaj len to najnevyhnutnejšie. Dáte tak energií priestor, aby k vám prúdila a prinášala vám nové príležitosti.

https://detoxactive.sk/?utm_source=aff&utm_medium=aff&utm_campaign=dgt&a_aid=5dd81cbe9bd13&a_bid=3798f65e

Správne myšlienky


Pri upratovaní si človek uprace aj svoju dušu a uvoľní pritom negatívne emócie. Čistá hlava potom lepšie prijíma všetko nové. Skúste napríklad vizualizáciu.

Vizualizáciu a správne myšlienky si môže dovoliť každý z nás. Len im musíme dovoliť, aby sa v nás usídlili a boli tak dostatočne silné, že dokážu vyhodiť akúkoľvek negatívnu či pochybovačnú myšlienku.

Pretože môžete mať aj nové šaty, aj nové auto, aj dovolenku. Robte to tak, že si to už predstavujete. Vidíte sa v tých šatách, ktoré boli také nádherné vo výklade? Cítite tie kone, ktoré cválajú vo vašom novom aute? Zatvorte oči a predstavte si, ako sa na vás usmieva slnko na vašej dovolenke. A verte, že to tak bude. Váš mozog sa naprogramuje a vesmír vám poskytne možnosti na to, aby ste mohli zrealizovať vaše sny.

Upratovanie by ste mali zavŕšiť zapálením očistnej sviečky, ktorá odoženie všetku negatívnu energiu, ktorá sa u vás nahromadila. Teraz si ich môžete kúpiť v nových nádherných baleniach Kliknite sem a vyberte si: https://samanskesviecky.sk/

Viac o pôsobení týchto sviečok čítajte tu. Očistná a čakrová sviečka Čistá duša

A aby ste privolali hojnosť, zapáľte aj sviečku Privolaj hojnosť. Čítajte o sviečke tu: https://samanskesviecky.sk/produkt/sviecka-na-peniaze/

 Sviečky kúpite tu: https://samanskesviecky.sk/

Andrea Hinková – Tarová

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.