RECENZIA: Eucerin® Aquaphor regeneračná masť

3

Testovala som Eucerin Aquaphor regeneračnú masť. Používajte sú na suché miesta na pokožke. Každý z nás má niekedy, možno niekto častejšie suché miesta na pokožke. Používanie Eucerin Aquaphor ma príjemne prekvapilo. Táto SOS masť funguje už pri prvom použití.

Najprv si povedzme niečo málo o našej koži. Je najväčším orgánom ľudského tela. Môže byť podráždená, veľmi suchá alebo dokonca popraskaná. Eucerin® Aquaphor Regeneračná masť poskytuje tejto pokožke potrebnú SOS starostlivosť.

Eucerin Aquaphor – príjemné zloženie, rýchly účinok

Eucerin je značka, ktorá patrí k topke v kozmetickom priemysle. Je to dermatokozmetika. Môžu ju teda bez obáv používať aj ľudia s citlivou pokožkou. Spĺňa prísne podmienky dermatológov.

Eucerin Aquaphor – môj pocit

Regeneračnú masť som používala na suché chodidlá. Zvlášť v zime ich mám veľmi popraskané a suché. Každý večer po sprche som naniesla masť na chodidlá a jemnými krúživými pohybmi som ich vmasírovavala do pokožky nôh. Masť má príjemnú konzistenciu a veľmi dobre sa rozotiera. Nie je tak nepríjemne mastná, ako by ste si možno pri masti predstavovali. Veľmi dobre sa vtiera a masáž s ňou je veľmi príjemná.

Po nanesení masti a namasírovaní nôh, som si obliekla na nohy bavlnené ponožky a nechala nohy oddychovať. Ráno po prebudení boli nohy na dotyk jemnejšie.

Novinka Eucerin Aquaphor je nekomodénna masť bez obsahu vody. Na povrchu kože vytvára jemnú, polopriedušnú ochrannú bariéru. Tá podporuje prirodzený transfer vodnej pary a kyslíku dovnútra a von z pokožky. Tak umožňuje pokožke dýchať a posilňuje jej prirodzenú ochrannú bariéru. Zloženie masti obsahuje glycerin a panthenol.

Eucerin Aquaphor obsahuje Glycerin a Panthenol

Glycerin je hydratačná zložka, ktorá priťahuje vodu. Zároveň pomáha zdržiavať vodu v pokožke. Účinkuje spolu s panthenolom, ktorý napomáha urýchliť regeneráciu a obnovu pokožky a zároveň pokožku hydratuje.

Načo môžete tohto SOS pomocníka použiť? Na lokalizované oblasti na tvári a tele.

Suché ruky a nechtová kožička

Aplikujte podľa potreby po každom umytí rúk. Množstvo masti dajte na špičku prstu. To obvykle stačí na obidve ruky. Po zahriatí masť ľahko vmasírujte do pokožky. Masť môžete použiť aj počas noci na veľmi suché ruky alebo popraskané kĺby prstov na rukách a nohách.

Popraskané päty a chodidlá

Naneste na päty a chodidlá po sprchovaní alebo kúpeli. Masť môžete po zahriatí ľahko vmasírovať do pokožky. Konzistencia výrobku uľahčuje použitie na konkrétnych problémových oblastiach. Pre lepšie výsledky použite na noc bavlnené ponožky.

Kozmetická starostlivosť o drobné popáleniny

Jemne naneste na drobné popáleniny (povrchové, prvého stupňa). Nepoužívajte na otvorené rany. Počkajte, kým sa pokožka zacelí (reepitelizuje), a až potom naneste masť.

Citlivá detská pokožka

Masť môžete použiť na suchú tváričku, ruky alebo plienkovú oblasť. Stredne veľké množstvo masti naneste na špičku prstu a pokryte každú z týchto oblastí. Ani u detí nepoužívajte mať na narušenú pokožku alebo otvorené rany.

Dôležité! Eucerin® Aquaphor Regeneračnú masť používajte len na reepitelizovanú pokožku (teda tam, kde sa už vytvorila nová tkáň) a v žiadnom prípade ju nepoužívajte na otvorené, vlhké alebo krvácajúce rany. To platí aj v prípade tetovania.

Autorka článku: Andrea Hinková – Tarová

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.