Využite čarovnú moc byliniek

1

Mám pre vás skvelú správu. Keďže ste sa mnohí pýtali, ako pracovať s očistnými bylinami, mám pre vás riešenie. Očistná sviečka obsahujúca to najlepšie z najlepšieho. Bielu šalviu, kadidlo, myrhu, dračiu krv a krištál. A to všetko namiešané tak, aby sviečka očistila váš priestor aj dušu. 

 

Tak, sviečky sú nachystané, môžete si ich kúpiť v eshope. Kliknite sem: https://samanskesviecky.sk/

Prečo je to dobré? Povedzme si dnes niečo o bielej šalvii. 

Rituál s bielou šalviou má okrem využitia v ľudovom liečiteľstve aj magickú moc. Dokáže rozplynúť negatívnu energiu – či už z priestoru alebo ľudí.
Čítajte tiež: Spln – ako na nás pôsobí?

Niečo o bielej šalvii:

Bielu šalviu by ste našli na juhozápadnom pobreží Severnej Ameriky (Kalifornia, Mexiko). Je príbuzná so Šalviou lekárskou – rastie však až vo výškach od 1000 metrov nad morom a potrebuje veľa tepla a slnka.

V ľudovom liečiteľstve sa šalvia používala pri liečbe odrenín, zápalu odrenín, zápale kože, bolestiach v krku a vysokých teplotách.

Použitie očistného rituálu s lístkami sušenej bielej šalvie je stará prax domorodých amerických indiánov.

Akýkoľvek konflikt, zlosť, chorobu alebo zlo biela šalvia rozpustí, alebo očistí od energetického poľa človeka. Biela šalvia má schopnosť očistiť, povzniesť a priniesť do priestoru pozitívnu energiu. Je najsilnejšia na očistu od iných entít a chráni energetické pole od negatívnych energií.
Sviečku si kúpte tu: Čistá duša

Chcete si očistiť si svoje telo, myseľ, auru, alebo fyzický priestor? Tu je zopár rád.

Ujasnite si, čo chcete dosiahnuť: Predtým ako s očistným rituálom začnete, ujasnite si, čo chcete dosiahnuť. Môžete si pripraviť nejakú slovnú formulku, ktorú budete pri vydymovaní nahlas, alebo potichu hovoriť. Čo chcete z priestoru dostať von a čo do neho priniesť.
Čítajte tiež: Šamanská sviečka: Čistá duša

Negatívnu energiu vyvetrajte: Vyvetrajte priestor, otvorte nakrátko okná, alebo dvere, aby ste dali možnosť negatívnym vibráciám odísť von. Stačí len pár minút, avšak určite na to nezabudnite.

Privolajte si pomocníkov: Pokúste sa dostať do pokojného až meditatívneho stavu, privolajte svojich duchovných pomocníkov, vesmír či duchovné bytosti, ktoré sú vám blízke, ako svojich sprievodcov a zapáľte sviečku šalviu.

Očista Priestorov:
Zamerajte sa na tú oblasť v byte, priestore, kde sa vám nedarí, kde cítite akoby uviaznutú energiu. Negatívnu energiu väčšina z nás nemôže vidieť. Počúvajte svoj vnútorný hlas, ktorý vám povie, kam ísť a kedy prestať. Čím dlhšie budete tento rituál robiť, tým vám to pôjde jednoduchšie.

Môže sa stať, že vám počas čistenia šalvia zhasne. Je to kvôli ťažkej energii. Nič sa nedeje, šalviu opäť zapáľte a pokračujte. Môže sa stať, že na nejakom konkrétnom mieste budete cítiť, že šalvia slabšie dymí alebo zhasne. Tam musíte častejšie dymiť, lebo práve tam je akumulovaná negatívna energia.

 

Očista osoby:

Energetické pole človeka a jeho auru tiež môžete očistiť od negatívnej energie. Biela šalvia výborne funguje pri depresívnych náladách, rôznych chorobách, a tiež zaberá pri nespavosti.

Každá sviečka obsahuje kameň, ktorý ešte viac podporuje účinok sviečky. Všetky kamene sú nabité pomocou aktívnej a pasívnej energie tak, aby vám priniesli harmóniu.

Cena sviečky je 17 euro. Kúpite tu a teraz aj v špeciálnej limitovanej vianočnej edícií. Aj ako ideálny darček pre kohokoľvek: https://samanskesviecky.sk/

Andrea Hinková – Tarová

čítajte tiež

Upracte si svoju dušu a pritiahnite si financie

Vyliečte si čakry! Aké kamene potrebujete?

Čistiaca aj láskyplná Dračia krv

Šamanská sviečka: Čistá duša

Šamanská sviečka: Duša plná lásky

Sviečka: Privolaj hojnosť

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.