Dnes je spln. V Panne.

0

Vzhľadom na aktuálnu situáciu okolo Corona vírusu, nám tento spln hovorí, že máme zachovať pokoj a postaviť sa k situácii s chladnou hlavou.

Nie je to vždy jednoduché, emócie nami lomcujú a navyše, ako som hovorila v predchádzajúcom videu, rok 2020 nebude ľahký a bude v znamení optimalizácie.

Spln v Panne je zaťažujúci a môže ovplyvniť spánok a môže rozhodiť ľudí narodených v znamení Panna. Títo ľudia majú radi všetko naplánované, no a dnes sa bude všetko rušiť. To im na nálade nepridá. Takže by mali obrátiť svoju pozornosť skôr na upratovanie domácnosti a na veci, kde uvidia výsledky.

Pre všetkých platí, že v týchto dňoch je ideálne začať pôst. Spln totiž úplne otvára telo a energia vyžaruje mohutným prúdom.
Pre tieto dni je veľmi vhodné používať sviečku čistá duša, ktorá čistí energiu v byte, na ľuďoch, zvieratách…Obsahuje bielu akciu, ktorá rozpúšťa zlo, choroby, konflikty…

Viac o tom, ako pracovať s bielou šalviou, čítajte tu: https://andawell.sk/vyuzite-carovnu-moc-byliniek/ alebo si objednajte sviečku Čistá duša, ktorá všetko urobí za vás.

Ako na nás pôsobí spln? Čítajte tu: https://andawell.sk/spln-ako-na-nas-posobi/
.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.