Posledná šanca užiť si slobodu. Ako zorganizovať rozlúčku so slobodou?

0
Rozlúčka so slobodou

Váš najlepší priateľ sa žení?! Potom je vašou úlohou zabezpečiť mu legendárnu rozlúčku so slobodou. Ale pozor, tento deň by mal byť niečím veľmi výnimočným, tak si dajte na príprave celej udalosti záležať.

Keďže na tejto párty ide predovšetkým o budúcu nevestu či ženícha, určite treba brať do úvahy aj ich priania. Ak sa preto nechcete počas organizácie udalosti zblázniť a zároveň nechať zahanbiť, tu je niekoľko nápadov na rozlúčku so slobodou, ktoré potešia a mnohé veci vyriešia.

Limuzína alebo párty autobus pre fajnšmekrov

Ak vás nebaví chodiť alebo len tak vystrájať v bare, jednoducho si zožeňte šoféra, ktorý vás povozí mestom. Počas cesty v limuzíne alebo párty autobuse môžete absolvovať celú oslavu a rozlúčku so slobodou a pokračovať v dobrom klube. Nezabudnite si na túto udalosť zaobstarať tie najluxusnejšie krátke spoločenské šaty a fotografa, aby ste mali na všetko uchované spomienky.

Rezervujte si chatu na víkend v romantickom vysokohorskom prostredí

Rozlúčka so slobodou je udalosť, ktorá nepotrebuje svedkov a zvedavé pohľady z ulice. Ide o záležitosť súkromia, ktoré by nemalo byť narušené. Zároveň si chcete tento posledný deň slobody naplno užiť, čo je často sprevádzané silnými emóciami, ktoré ale vaše okolie nemusí zdieľať a tolerovať. Aby ste si preto rozlúčku so slobodou užili bez akýchkoľvek obmedzení, rezervujte si na celú udalosť modernú chatu na víkend.

Vybrať si vhodné miesto na takúto oslavu je základ úspechu. Táto voľba bude pre vašu plánovanú rozlúčku so slobodou najlepšia. K atmosfére prispeje krásne prostredie vysokých končiarov, hôr a lesov. Bonusom bude čerstvý vzduch a samozrejme požadované súkromie či veľa miesta v romantickej chate.

Nezabudnite na vhodnú dekoráciu

Dekoráciu na rozlúčku so slobodou potrebujete väčšinou len vtedy, ak sa má párty konať doma. Nechajte sa inšpirovať rôznymi nápadmi na internete, prípadne si urobte čas na návštevu obchodného centra, kde je ponuky naozaj veľa.

Dekorácia by mala odrážať tému udalosti a záujmy oslávenca poslednej rozlúčky. Znamená to, že danú osobu by ste mali veľmi dobre poznať, aby ste jej organizáciou oslavy a výberom dekorácie nespôsobili naopak nepríjemné prekvapenie. To isté platí aj pri ľuďoch, ktorých na udalosť pozývate.

Zdroj obrázka: Roma Likhvan/Shutterstock.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.