Spevňujúca starostlivosť pre žiariacu pleť

0


Ženy, ktoré v priebehu rokov našli uspokojenie a žijú bez stresu, sa naučili prijímať radostné výrazové vrásky, iskriace ako vejáriky v kútikoch očí alebo sa objavujú s úsmevom. Ženy vyrovnané so svojim vekom sa najviac zameriavajú na stratu pevnosti a tónu pleti, ktoré spôsobujú smutný a unavený vzhľad.

Značka Payot týmto ženám venuje pozornosť svojim novým spevňujúcim radom ROSELIFT COLLAGÉNE. PAYOT si osvojil nový pozitívny prístup „Slow Age“, ktorý radšej podporuje, spomaľuje a posilňuje starnutie, než by proti nemu bojoval. Podporu zabezpečuje pomocou jemnosti kvetu ruže, kráľovnej francúzskeho bylinkárstva, a tiež prostredníctvom vedy, s peptidom posilňujúcim kolagén pre nadýchanú a žiarivú pokožku a pre zaistenie toho, aby sa každá žena cítila v súlade so svojim vekom.

Rad Roselift Collagéne obsahuje Liftingový denný krém, ktorý spája kvality ovsenného extraktu, ktorý mechanicky spevňuje pokožku, s mimoriadnými účinkami pamäťovej textúry.

V noci, keď zavládne pokoj, môže pleť doplniť energiu a regenerovať. To je ideálny čas pre obnovenie jej objemu a tvarovanie tvárových kontúr. A toto všetko obsahuje ľahko ružová a vábivá starostlivosť v Tvarujúcom olejovom nočnom kréme a to aj vďaka účinkom pivonkového extraktu, ktorý účinkuje na lipidy v pokožke.

Aké je tajomstvo Posilňujúceho séra na obnovu objemu pokožky? Extrémna koncentrácia! Má dvakrát väčšiu koncentráciu posilňujúceho peptidu, ktorý stimuluje produkciu kolagénových vlákien, než denný krém. Tejto delikátnej, ružovej starostlivosti, ktorá zahaľuje pleť nekonečnou ľahkosťou, je ťažké odolať. Deň za dňom pleť rozkvitá, získava objem, je jasnejšia, pevnejšia a plnšia.

Mladosť sa odráža v očiach! Ľahký krém bez parfemácie Expresná liftingová očná starostlivosť, jemne pozdvihuje očné kontúry a prejasňuje pohľad, vďaka mechanicky spevňujúcemu účinku ovsenného extraktu. Navyše obsahuje extrakt hodvábneho stromu, ktorý pôsobí na tmavé kruhy a vačky pod očami.

Dva osviežujúce, vyhladzujúce a neparfemované hydrogelové plátky ponúkajú okamžitý lifting a rozjasnenie a oživenie pohľadu! Vďaka ich praktickému baleniu je možné mať Expresnú liftingovú starostlivosť proti opuchom, vždy po ruke.

www.payot.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.