Čo vibrujú čísla 1, 2 a 3? Numerológia

1

Každé číslo má svoju vibráciu. A tá do značnej miery ovplyvňuje náš život. Hodnotiť charakter človeka len podľa zverokruhu síce ukazuje niečo z našej osobnosti, ale zďaleka nie všetko. Numerológia.

Moderná numerológia v súčasnosti dokonca môže pozmeniť osud človeka. Dátum narodenia si nevyberáme (okrem plánovaných cisárskych rezov), ale napríklad nepriazeň osudu môžeme upraviť.

Robí sa to správnym výberom mena pred narodením dieťaťa, alebo už počas života pridaním stredného mena tak, aby sme osud zmenili pozitívnym smerom. 

Celý život nás obklopujú vibrácie, ktoré ovplyvňujú naše šťastie, či nešťastie. Riadia nás neviditeľné sily, ktoré naša myseľ nechce alebo nevie vnímať.

Ponúkam vám význam jednotlivých čísiel. Možno, keď si večer budete rekapitulovať deň, zistíte, čo ho ovplyvňovalo.

Životné číslo 1

Charakterizuje človeka, jeho ja a túžbu viesť a byť prvý. Ľudia narodení 1 v mesiaci alebo tí, ktorých životné číslo je 1, sú neprehliadnuteľní.

Sú to individuality, majú silu a tvorivosť. Sú priamočiari, bistrí a prirodzení vodcovia. Majú veľký entuziazmus a nekonečnú energiu. Načo by si mali dávať pozor, je ich ego. Aby ich nezvalcovalo.

Deň s číslom 1 znamená niečo nové, a keď ste v uplynulom mesiaci vyriešili všetky negatívne záležitosti, mal by to byť váš deň. A za ním budú nasledovať ďalšie dobré dni.

Pozitívna stránka:
Úprimnosť a bezúhonnosť
Negatívna stránka: Despotickosť a dominantnosť
životná lekcia: Naučiť sa diplomacii
Čítajte tiež: https://andawell.sk/preco-mame-strach-z-piatku-13/

blue background with text overlay
Photo by Black ice on Pexels.com

Životné číslo 2

Toto číslo charakterizuje dualitu, vzťahy k iným ľuďom a diplomaciu. Keď vládne číslo dva, dobre sa nadväzujú nové kontakty. Ľudia so životným číslom 2 sú tvoriví, majú silnú ženskú stránku, viac sa zaoberajú pcitmi a emóciami, ako materiálnymi vecami.

Majú radi pokoj a sú to dobrí diplomati.


Pozitívna stránka: Citlivosť a intuícia
Negatívna stránka: Problémy so sebadôverou.
Životná lekcia: Naučiť sa byť viac pri zemi.

wooden learning block lot on desk
Photo by Digital Buggu on Pexels.com

Životné číslo 3 – numerológia


Ak ste sa narodili 3 v mesiaci, alebo v marci, prípadne je vaše životné číslo 3, zrejme máte umelecké ambície. A tiež ste vo všetkom trochu prelietavý. Rýchlo môže prichádzať šťastie a svojou nestálosťou si môžete privádzať aj nešťastia. Rok 2019 sa niesol v znamení čísla 3 a sedí to úplne presne.

Vibrácia trojky prináša neustálu činnosť a činorodú myseľ a zároveň ide o číslo sebarealizácie. Trojka je priateľská, tvorivá, obrazotvorná a vysoko inteligentná. 


Ľudia s trojkou predstavujú logiku, intelekt a rozum. Chodia načas. Doťahujú projekty do konca, plnia termíny, tvrdo pracujú, sú nezávislí, zhovorčiví a veľmi sebaistí.

Pozitívne stránky:
Entuziazmus a optimizmus. Dobre pracujú pod vplyvom stresu. Hlavnou črtou trojok je samostatnosť. Razia si svoju cestu, idú vpred k svojim cieľom.

Neradi sa prispôsobujú novým podmienkam, hľadajú si svoje pole pôsobnosti. Často majú veľký úspech, ale ten je dočasný, nakoľko ťažia zo skúseností z minulosti.   

Negatívne stránky:
Ľahostajnosť . Trojky sú kritické voči problémom druhých a niekedy by sa mali správať viac diplomatickejšie. Divokosť trojky môže byť nebezpečná. Ľudia, ktorí vidia ich rýchly rast, od nich očakávajú už len veľké veci.

Povahu trojky niektorí konzervatívni ľudia málo chápu. Sľubné začiatky trojky nie sú vždy trvalé. Je pre nich priam ako ušité porekadlo “Ľahko získal, ľahko stratil”.

Životná lekcia: Naučiť sa život si aj užívať.

Ako si vypočítam svoje životné číslo?

Spočítate všetky čísla. Ak ste sa narodili napríklad 12.6. 1983 – 1 +2 +6+1+9+8+3 sa rovná 30 a životné číslo je 3. 

Andrea Hinková – Tarová
https://samanskesviecky.sk/

Čítajte tiež:

Životné čísla. 4 je nenápadný makač

Meno dieťaťa dôkladne zvážte

Prečo máme strach z piatku 13?

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.