Meno dieťaťa dôkladne zvážte

6
baby lying on pink bed
Photo by Daniel Reche on Pexels.com

To, aké dáme dieťaťu meno môžeme ovplyvniť. Na rozdiel od jeho narodenia. To si vyberá samo, a od momentu ako sa prvýkrát nadýchne, začína sa jeho cesta životom.

Veľa ľudí nevie, prečo sa im stále nedarí a aj sa snažia veci meniť, ale ich život sprevádzajú pády a vrcholy. Najčastejšie je to u ľudí narodených 16 v mesiaci. Je to číslo plné extrémov a veľkej námahy nájsť šťastie. Navyše u týchto ľudí existujú časté riziká, pády, nehody a osamotenosť. Všetky tieto negatíva môžeme upraviť. Vhodným výberom mena, alebo neskôr jeho zmenou.

a girl touching the baby bump of her mother
Photo by RODNAE Productions on Pexels.com

Pri slabšom dátume narodenia vyberte dieťaťu silné meno

Numerológia je známa z čias starého Egypta respektíve už z Atlantídy. Gréci a Hebrejci používali písmená aj na počítanie. Až od Arabov sa prevzali čísla. Všetky čísla vplývajú na nás a na náš charakter. Niektoré majú silnú tvorivú energiu. Iné sú bez tvorivosti. A sú aj čísla, ktoré nás brzdia vo vývoji. A to všetko môžeme ovplyvniť počas svojho života a v prípade bábätiek pri výbere ich mena.

Meno narodené v slabších číslach

Pred výberom mena zvážte všetky aspekty. Ak sa totiž dieťa narodí v slabších číslach (ako napríklad 7, 10,12, 14,15, 16, 20, 27, 28, 29 a ešte dostane aj slabé meno, nedokáže sa v živote presadiť. Keď mu však dáme silné meno v slabšom dátume, presadí na svojej ceste životom.
Čítajte tiež: Ktoré číslo ovplyvňuje váš rok?

Ak sa dieťa narodí v slabších číslach a dostane slabé meno, jeho cesta životom bude náročná.

Potom sú tu ešte silné dátumy (napríklad 1,11,19, 22, 26) a silné mená. Tie často pôsobia deštruktívne a sebadeštruktívne.

Čoho sa vyvarovať? Karmické mená

V numerológií sa spočítava meno a priezvisko spolu s dátumom narodenia. Na základe toho vznikne tzv. karmický trojuholník, ktorý ukáže slabé a silné stránky jedinca. Vo všeobecnosti ale platí, že by sa nemali dávať deťom mená, ktoré obsahujú karmické číslo 7, potom 40, 29 a 16.
Čítajte tiež: Vypočítajte si svoje životné číslo

baby sleeping on white cotton
Photo by Pixabay on Pexels.com

Pri karmickom čísle 7

numerológovia odporúčajú spočítať meno spolu s priezviskom. Pozor ale u dievčat. Prijaté meno (po manželovi) totiž mení súradnice pod ktorých vplyvom sa transformuje aj osobnosť človeka. Číslo 7 obsahujú tieto mená: Andrea, Andrej, Barbara, Bruno, Dalibor, Dáša, Eugen, Filip, Gregor, Ingrid, Ivona, Jozefína, Lujza, Marcel, Michaela, Petronela, Richard, Roman, Simon, Šimon.
Aký bude rok 2021?

Pri čísle 40, odporúčame zmeniť meno

Je to časovaná bomba, ktorá predstavuje stratu vo všetkých smeroch. Ťažký život, osamelosť, zhoršujúce sa zdravie. Skúste sa preto pri výbere mena vyvarovať týmto menám: Eleonóra, František, Dominika, Theodor, Žigmund, Vendelín, Vavrinec.

Ak sa ešte dieťa narodí 16, urobte to radšej hneď

Negativita sa totiž výrazne zhmotňuje. Zložité na psychiku je číslo 29. Ide o mená Adrián, Alojzia, Anastázia, Bohuslava, Darina, Félix, Hubert, Irena, Kvetoslava, Marián, Mário, Radoslav. Samotnú 16, ktorú navyše v tarotových kartách predstavuje symbol padajúcej veže obsahujú tieto mená: Belo, Dita, Erik, Etela, Klára, Lenka, Lesana, Pavla, Václav.

Príklady zo života

Život každého človeka sa začína jeho prvým nádychom. Ani dobrá výchova a genetika však nemôžu zmeniť „chorobopis“ svojho mena. Našťastie ho môžeme zmeniť alebo aspoň svoj zložitý osud zmierniť. Napríklad doplnením stredného mena. Sú ľudia, ktorí týmto veciam neveria a nebudem ich presviedčať.

Tereza Pergnerová

Uvediem niekoľko príkladov od renomovanej numerologičky Camily Karolinss. Osudový vzorec bývalej moderátorky Terezy Pergnerovej jasne ukazuje na obrovské napätie, ktoré prežíva. Jej obraz osudu je prerušený všetkými súradnicami a takmer neustále jej vychádza číslo 7.

Či už jednoduché alebo znásobené. A ešte je tu aj číslo 16 navyše sťažené 0. Zmena mena alebo priezviska by jej pomohla na úplnom začiatku kariéry. Jej osobnostné číslo je totiž 9, ktoré znamená víťazstvo. Lenže takéto rozoskupenie jej prinieslo rýchlu kariéru a ťažký pád.

Podobne tomu bolo aj pri Marylin Monroe, ktorá si prijatím tohto mena privolala nepriazeň, smolu a smrť nehodou. Pozrime sa na úplný opak.

Michal David

Michal David to v kariére zmenou mena vyhral. Vladimír Štancl, ako sa tento spevák skutočne volá je totiž meno, ktoré čelí neustálym zmenám a neprináša pokoj. Vladimír je navyše zaťažený karmickým číslom 7. Meno Michal David, ktoré si vybral buď intuiítívne alebo po porade s numerológom mu zmenilo celú osobnosť a jeho kariéra nabrala veľmi plodné obrátky.

Lucie Bíla

Veľmi podobné je to aj s Luciou Bílou, ktorej zmena s Hany Zaňákovej spriechodnila a otvorila talent, ktorý jej prináša veľký úspech. Keďže ale zrejme nepoznala svoj vzorec osudu, prežíva aj chvíle, kedy na tom nie je až tak dobre. A to najmä v súkromnej oblasti. Môže zato číslo 43, ktoré je vysoko nepriaznivé.

Andrea Hinková – Tarová
https://samanskesviecky.sk/

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.