Ktoré číslo ovplyvňuje váš rok?

2

Čísla ovplyvňujú náš život. Sú s nami od nášho narodenia až po koniec. A keď poznáme ich zákonitosti, môže sa nám v živote ľahšie dýchať.

Nielen dátum nášho narodenia, ale aj naše meno a priezvisko sú čísla. Každé písmeno má svoje číslo a niekedy stačí meno skrátiť alebo vymeniť a vibrácie začnú pracovať v náš prospech. Preto aj nie je ničím výnimočným, keď sa zmení charakter ženy po vydaji. Zmení sa jej vibrácia, vyžarovanie a celkovo život.

Poďme k základným výpočtom, ktoré si dokáže vypočítať každý jeden z nás. Je ním životné číslo – ako si vypočítať svoje životné číslo – a potom ešte Osobná ročná vibrácia.

Životné číslo spočítate celkom jednoducho. Ak ste sa narodili napríklad 15.2. 1979 tak počítajte 1+5+2+1+9+7+9 – 40, vaše životné číslo je 4.

A teraz k tomu pridajme ešte Osobnú ročnú vibráciu. Náš život sa nemeria od januára do decembra, ale od narodenín po narodeniny. Vtedy sa nám mení vibrácia.

Zoberme si, že je 1.8.2020 a my sme sa narodili 15.2. Znamená to, že sme narodeniny už mali a tak použijeme k výpočtu rok 2020. Výpočet teda bude 1+5+2+2+0+2+0 – 12 – 3. V tomto roku teda vibrujete pod číslom 3.

Ak ste sa narodili v septembri alebo októbri, a teraz je napríklad august 2020, stále sa nachádzate pod ročnou vibráciou roku 2019. Napríklad, ak ste sa narodili 12.11. 1995, tak osobnú ročnú vibráciu si počítajte nasledovne: 1+2+1+1+2+0+1+9 – 17, vaša osobná ročná vibrácia je 8 a v novembri v deň vašich narodenín začnete číslom 9.

Čo je veľmi dôležité aj pri životnom čísle, ale najmä pri osobnej ročnej vibrácii, je uvedomenie si, že žijeme 9 ročné cykly. 1 je vždy nový začiatok a 9 ukončenie. Tieto dve čísla sú hranicami medzi ostatnými číslami. Keď ste v osobnej ročnej vibrácií 9, odporúča sa, ukončiť veci, odpustiť, vysporiadať, zavŕšiť. Po 9 príde 1 a to je nový začiatok. To je presne ten čas, kedy ľudia začínajú niečo nové, otvárajú sa nové dvere, možnosti, príležitosti.

Životné číslo a osobná ročná vibrácia sú dôležité čísla pri personalizovaných sviečkach
Čistá duša. Na základe vášho mena, priezviska a dátumu narodenia dokážem identifikovať, čo práve riešite, čo vás trápi a ako vám moje šamanské sviečky môžu pomôcť.

A teraz poďme aspoň v krátkosti ku všetkým číslam, aby ste vedeli, keď si vypočítate svoje životné číslo a osobnú ročnú vibráciu, prečo môžete pociťovať niektoré veci a z akého dôvodu sa vám dejú určité udalosti.

 1. Nový začiatok. Ste plný elánu do začiatku nových vecí, otvárajú sa vám nové možnosti, príležitosti, avšak na druhej strane sa môže aj niečo začať rozpadať. Jednotka je binárne číslo, každé číslo je totiž deliteľné jednotkou. Preto sa počas osobnej ročnej vibrácie 1 odporúča pozorovať svoje myšlienky a sústrediť sa na svoje túžby, nie strach.
   
 2. Je silne vzťahové číslo. V tomto roku svojej osobnej vibrácie budete riešiť vzťahy všetkého druhu – partnerské, pracovné, rodičovské, súrodenecké. V tejto osobnej ročnej vibrácii tiež budete veľmi jednoducho nadväzovať nové vzťahy.

 3. Toto číslo symbolizuje taký vietor vo vlasoch. Nechce sa vám plánovať, radšej ste spontánny, život je krásny, nič neriešite, žijete. Stále sa okolo vás niečo deje. Je to energeticky najjednoduchší rok. Ale pozor: Tak ako môže rýchlo prichádzať šťastie, človek si dokáže svojou nerozvážnosťou privolať aj nešťastie.

 4. Karmické, fyzicky záťažové číslo. 4 je zároveň je silne zamerané na kariéru a zarábanie peňazí. Až tak, že hrozí prepracovanie a s tým súvisiace úzkosti a neskôr aj depresie. Tým, že je číslo 4 fyzicky veľmi záťažové, nájdite si nejakú mentálnu činnosť, pri ktorej si oddýchnete a budete prežívať svoje flow – jóga, maľovanie, šitie, beh – čokoľvek, kde váš mozog môže oddychovať. Aj rok 2020 je pod ťarchou karmického čísla 4.

 5. Číslo 5 znamená posun vpred. Je to číslo, počas ktorého budete v myslení aj v činoch zodpovedný voči sebe aj ostatným. Päťka vás oslobodí od predcházajúcich štyroch vibrácií a vlastne je akýmsi stredom v deväťročnej vibrácii. Preto aj vás energia 5 bude nútiť sa koncentrovať na jeden problém a jeho vyriešenie a potom ďalší. Naučí vás nerozptyľovať sa a dokončovať veci.

 6. Číslo harmónie a pokoja. 6 je aj najsilnejšie anjelské číslo a je to veľmi romantické číslo. Ak prichádza k neverám, väčšinou sú títo ľudia pod vplyvom energie 6. Vtedy totiž hľadáme romantiku a ak ju nemáme doma, hľadáme ju inde. Zároveň je toto číslo veľmi silné pre posilnenie vzťahu a tiež na tehotenstvo. 6 je rodinná, láskavá, milujúca.

 7. Karmické, záťažové číslo na city. Zatiaľ čo 4 ako karmické číslo nás vytrápi v materiálne, 7 je záťažová na city. Je to číslo duchovna a človek hľadá odpovede na mnohé otázky. V tomto roku sa obracia aj na ezoteriku a človek túži po duchovnom raste. Sedmičková vibrácia nás predurčuje zaoberať sa duchovnými otázkami súvisiacimi so životom, životným ponaučením a smrťou.

 8. Je rokom spravodlivosti, pre mnohých teda ďalšie karmické číslo. To závisí od toho, ako ste si počínali doteraz sedem rokov. Je to zároveň vibrácia, počas ktorej môžete získať pokoj a rovnováhu a to na základe doterajších skúseností. V osmičke sa môžete cítiť unavene, jej vibrácia vás však povedie k upevneniu sily a vôle. V roku spravodlivosti sa tiež vyjasnia vaše pracovné aktivity aj vzťahy.

 9. Ukončenie cyklu. Ukončite všetky hriechy, odpustite sebe aj iným, zahoďte všetko, čo nefunguje, upracte si byt takto https://andawell.sk/8-tipov-pre-nastartovanie-energie/
  a hlavne nechajte deväťročnicu odísť. Sadnite si a pozrite sa do svojej minulosti. Spočítajte si svoju osobnú ročnú vibráciu celých 9 rokov a na chvíľu sa vráťte do každého roka. Čo ste riešili v danom roku? Čo vám najviac vyskakuje? Čo treba doriešiť? Mám známu, ktorá si už druhú deväťročnicu „ťahá“ so sebou nevyriešené vzťahy. Aktuálne je v roku 2, takže to rieši o to intenzívnejšie, avšak už sa v to motá druhú deväťročnicu. Toto veľmi uberá na energii a 9 je pre vás ideálne číslo, kedy môžete svoju energiu uvoľniť a pripraviť sa na nový začiatok. Aj keď vám nejde biznis, 9 je čas, kedy ho ukončiť a začať niečo buď inak, alebo iné.

V prípade, že na konci získate číslo 29, vaša osobná ročná vibrácia je 11. 11 sa môže síce ďalej spočítavať, avšak nie je to presné. Takže si povedzme niečo aj o čísle 11.

Je to rok vhodný na nadväzovanie vzťahov. Snažíte sa s ľuďmi dobre vychádzať, potrebujete sa deliť o svoje zážitky a pocity. Počas osobnej ročnej vibrácie 11 budete s nadšeným s druhými spolupracovať, budete ústretovejšie a chápavejšie. Nebudete cítiť potrebu izolovať sa, je to rok, keď budete viac zmierení sami so sebou.

Andrea Hinková – Tarová

Pexels

2 KOMENTÁRE

 1. […] Dátumy a mená Numerológia je známa z čias starého Egypta respektíve už z Atlantídy. Gréci a Hebrejci používali písmená aj na počítanie. Až od Arabov sa prevzali čísla. Všetky čísla vplývajú na nás a na náš charakter. Niektoré sú nabité silnou tvorivou energiou, iné sú bez tvorivosti, a sú aj čísla, ktoré nás brzdia vo vývoji. A to všetko môžeme ovplyvniť počas svojho života a v prípade bábätiek pri výbere ich mena. Preto je veľmi potrebné zvažovať pred výberom mena všetky aspekty. Ak sa totiž dieťa narodí v slabších číslach (ako napríklad 7, 10,12, 14,15, 16, 20, 27, 28, 29) a ešte dostane aj slabé meno, nedokáže sa v živote presadiť. Keď mu však dáme silné meno v slabšom dátume, presadí na svojej ceste životom. Čítajte tiež: Ktoré číslo ovplyvňuje váš rok? […]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.