Najlepším darom je spoločne strávený čas

2

Sviatok zamilovaných je doslova za rohom a vy  neviete ako dať svojej polovičke najavo, že vám na nej záleží? Poradíme vám!

V dnešnej ťažkej dobe máme veľa starostí a často na to dopláca práve náš partnerský život. Nevenujeme jeden druhému dostatok  empatie a pozornosti a niekedy nestíhame ani hlbší a otvorený rozhovor. Príležitosťou na zmenu môže byť aj sviatok zaľúbených. Preto si namiesto drahých darov venujte večer, ktorý strávite spolu – bez telefónov, pri hudbe, napríklad aj s kvalitným drinkom  v ruke.

Karpatské brandy Original je nápoj pre každú príležitosť. Vyznačuje sa karamelovými tónmi a sviežou vôňou po hrozne, ucítite i ľahký nádych čokolády a dreva, v ktorom vyzrieva.

Výborne si ho vychutnáte samotné, popri lahodnej kávičke, ale napríklad aj v forme miešaného drinku.
Čítajte tiež: Tipy na zvodný valentínsky outfit

Náš TIP na Valentínsky drink: BAZA GREP recept s Karpatským brandy Original
Do pripraveného pohára s ľadom vlejte 20 ml bazového sirupu, doplňte 100 ml čerstvej šťavy z červeného grapefruitu (alebo použite 100% grepový džús). Vlejte 60 ml Karpatského brandy Original  a na záver dochutíte jemným streknutím čerstvej limetovej šťavy. Ako ozdobu  môžete použiť plátky rôznych citrusov- citrón, limetka, pomaranč alebo dokonca i jedlé kvety.

Tipy na valentínske darčeky vidieť  vo výkladoch obchodov, ale aj v priestore online sveta. Skúste si však darovať niečo, čo si za peniaze nekúpite. Buďte proste spolu! www.karpatskebrandy.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.