Najlepším darom je spoločne strávený čas

2

Sviatok zamilovaných je doslova za rohom a vy  neviete ako dať svojej polovičke najavo, že vám na nej záleží? Poradíme vám!

V dnešnej ťažkej dobe máme veľa starostí a často na to dopláca práve náš partnerský život. Nevenujeme jeden druhému dostatok  empatie a pozornosti a niekedy nestíhame ani hlbší a otvorený rozhovor. Príležitosťou na zmenu môže byť aj sviatok zaľúbených. Preto si namiesto drahých darov venujte večer, ktorý strávite spolu – bez telefónov, pri hudbe, napríklad aj s kvalitným drinkom  v ruke.

Karpatské brandy Original je nápoj pre každú príležitosť. Vyznačuje sa karamelovými tónmi a sviežou vôňou po hrozne, ucítite i ľahký nádych čokolády a dreva, v ktorom vyzrieva.

Výborne si ho vychutnáte samotné, popri lahodnej kávičke, ale napríklad aj v forme miešaného drinku.
Čítajte tiež: Tipy na zvodný valentínsky outfit

Náš TIP na Valentínsky drink: BAZA GREP recept s Karpatským brandy Original
Do pripraveného pohára s ľadom vlejte 20 ml bazového sirupu, doplňte 100 ml čerstvej šťavy z červeného grapefruitu (alebo použite 100% grepový džús). Vlejte 60 ml Karpatského brandy Original  a na záver dochutíte jemným streknutím čerstvej limetovej šťavy. Ako ozdobu  môžete použiť plátky rôznych citrusov- citrón, limetka, pomaranč alebo dokonca i jedlé kvety.

Tipy na valentínske darčeky vidieť  vo výkladoch obchodov, ale aj v priestore online sveta. Skúste si však darovať niečo, čo si za peniaze nekúpite. Buďte proste spolu! www.karpatskebrandy.sk

2 KOMENTÁRE

  1. […]  Jedným z domácich klenotov je aj Karpatské brandy, ktoré bolo prvý raz založené do dubových sudov už pred viac ako 50 rokmi a dodnes je tento unikátny nápoj oceňovaný nielen milovníkmi brandy na Slovensku, ale i na mnohých medzinárodných súťažiach. Kvalita slovenského Karpatského sa pretavila aj do mladšieho produktu, ktorým je Karpatské brandy Original, ktoré pre svoju originálnu chuť, vhodnú i na experimentovanie, zaujme mladých, ktorí chcú objavovať nové, no zakladajú si na kvalite.Čítajte tiež: Najlepším darom je spoločne strávený čas […]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.