Aký bude rok 2021?

1

Pozrela som sa na rok 2021 z pohľadu astrológie, numerológie a vyložila som aj Tarotové karty. Všetky sa v podstate zhodujú. Prvý polrok bude turbulentný, v druhom by malo prísť uvoľnenie.

Z pohľadu astrológie bude Saturn počas celého roka pod znamením Vodnára. Vodnár je pozitívne znamenie, Saturn je však skôr obávanou planétou. Do znamenia Vodnára sa približne v polovici roka presunie planéta Jupiter, ktorá by mala priniesť pozitívne zmeny. Pozor ale na Urán, ktorý nás bude počas celého roka konfrontovať a ktorý nám prinesie búrlivosť a nepokoj.

Zaujímavé sú aj proroctvá Nostradama, ktorý predpovedal na rok 2021 polomŕtvych ľudí. To znie v súvislosti s pandémiou hrôzostrašne. Predpovedal tiež hladomor a epidémiu. Takmer všetci slávni veštci predpovedali klimatické zmeny. A to sa aj reálne deje. Kto sa ešte nezamyslel nad tým, ako môže prispieť k šetreniu prírody, je najvyšší čas nielen myslieť, ale aj konať.

V čínskom horoskope, bude rok 2021 pod znamením kovového Byvola. Ten kladie dôraz na mier a upokojenie chaosu.
Čítajte tiež: Prichádza rok kovového Byvola

Túžba po slobode
Z pohľadu numerológie je osobným číslom roku 2021 je 5. Pod týmto číslom začne vibrovať až približne v polovici roka, a to aj preto, že 5 symbolizuje planétu Jupiter, ktorá sa v tomto období presunie do znamenia Vodnára. Dovtedy budeme pod vibráciou 4, čo je karmické, fyzicky záťažové číslo. Počas 4 sme si toho nabrali na seba priveľa, čo spôsobilo prepracovanie a choroby. Rok, ktorému vládne vibrácia 4, je plná prekážok a prehodnocovania plánov a cieľov. Je to tiež rok, kedy sa ľudia viac zdržiavajú doma a cítia sa bezpečnejšie pri svojich najbližších. Táto vibrácia nás učí, správne si rozkladať energiu, dáva nám možnosť transformovať sa – len si je potrebné všetko správne rozložiť a zorganizovať. Čítajte tiež: Ktoré číslo ovplyvňuje váš rok?

Keď sa svet dostane približne v polovici roku pod číslo 5, príde k uvoľneniu. Energia tohto čísla znamená obrat a oslobodenie sa od všetkých obmedzení. Počas tohto obdobia prichádza k výrazným zmenám zvnútra aj zvonku. Číslo 5 symbolizuje aj slobodu. Človek má potrebu sa nadýchnuť z plných pľúc a stretávať sa s ľuďmi. Táto energia nás bude učiť posilňovať svoju vlastnú vôľu, byť ohľaduplní k ostatným ľuďom, k prírode, zvieratám.  
Čítajte tiež: Vypočítajte si svoje životné číslo

Z pohľadu Tarotových kariet budeme potrebovať v budúcom roku veľa sily. Najmä vnútornej.
Rok 2021 bude silný najmä z duchovného hľadiska. Kto, tento odkaz pochopí, bude sa mu vodiť lepšie. Kto nie, tomu bude ubúdať sila, až ho nakoniec „vyžmýka“ duševne aj psychicky a kreatívne. Rozvíjajte svoju kreativitu od začiatku nového roku. Robte veci, na ktoré ste doposiaľ nemali čas.

Začiatkom roku sa nič podstatné nezmení. Ani nový rok neprinesie prevratné zmeny, dôležitejšie sú osobné ročné vibrácie. Vtedy sa začína nová etapa. Takže sa prihláste na kurz keramiky, alebo maľovania, či čohokoľvek, kde môžete rozvíjať svoju kreativitu a prinášať si do života to dobré. Vykašlite sa na staré používané postupy, všetko bude inak. Viac budeme žiť, komunikovať aj nakupovať online. Aspoň v prvom polroku.  

Avšak, marec je mesiac, kedy sa začne uzdravovanie. Zachytia to však len tí ľudia, ktorí sa vyberú cestou zmierenia.

Vnútorná sila človeka je najvyšším prostriedkom vlády. Skrotenie vlastného ega si vyžaduje uvedomenie. Odvaha, sebavedomie, vnútorné zdroje – to je to, čo potrebujeme k dosiahnutiu vlády nad sebou. Majme väčšiu dôveru vo vlastné schopnosti, vzdorujme porazeneckým pocitom, kroťme svoje emócie a nasmerujme ich správnym smerom. Máme v sebe viac, ako si myslíme.

Celý rok nás bude strážiť Archanjel Michael, ktorý je strážcom zmeny, ktorá prichádza ku každej duši, ktorá hľadá cestu. Môžeme dosiahnuť rovnováhu, ak dokážeme v akejkoľvek situácií správne pracovať so svojimi emóciami. Anjel stojí jednou nohou v materiálnom svete a druhou v duchovnom. Najlepšou cestou e stredná cesta bez extrémov. Vnútorné konflikty musíme riešiť v pokoji a mieri. Zmiernime sa a naučme sa byť trpezliví. Komunikujme, vymieňajme si pocity a dôkladne zvážme, čo vlastne naozaj chceme a čo cítime.

Pokiaľ ide o pandémiu – karty ukazujú na tajomstvo a niečo, čo v súčasnosti nie je jasné. Hneď vedľa tejto karty je však v strede roka Koleso šťasteny, ktoré predstavuje náhlu zmenu osudu a zásah zvonku. Môže prísť k niečomu, čo nedokážeme ovplyvniť.

V roku 2021 nebudeme žiť úplne slobodne. Čo bude silne zastúpené, je manipulácia. Vo vzťahoch, všade okolo nás. Arogancia moci naberie také obrátky, aké sme ešte nezažili. Je preto potrebné si zachovať svoju tvár, svoj názor a nenechať sa ovládať niekým alebo niečím. Neodporúča sa ani zbytočne riskovať – aspoň nie v prvej polovici roka.

Súhrn
Ak si myslíte, že na Silvestra „tresknete“ šampanské a 1.1. 2021 bude všetko inak, budete sklamaní. Energia roku 2020 bude pokračovať, zmeny sa ešte neskončili, záťaž nepovolí. Za tú záťaž a podráždenosť môže aj Vek Vodnára, ktorý nastúpil 21.12. 2020, vďaka čomu sa zosilneli energie a planéta sa začala čistiť.

K tomu uvoľneniu príde až niekedy v polovici roku, kedy začne planéta vibrovať pod číslom 5 a Jupiter sa presunie do Vodnára.

Rok 2021 bude silne duchovný. Vstúpili sme do Veku Vodnára, všade okolo nás zúri pandémia. Ľudstvo je rozdelené, mnohí ľudia bojujú o prežitie, iných trápia choroby. Holistika dostáva po papuli. Ak človek nie je zdravý, nemá z čoho zaplatiť účty, začne sa mú rúcať vzťah aj všetko ostatné. Je to ako domček z kariet. Prichádza frustrácia. Tá tak veľmi zasahuje dušu, že potrebuje tieto negatívne emócie dať von. Ako? Na sociálnych sieťach vidíme ten nesprávny prístup k týmto emóciám. Byť zlí k druhým ľuďom len preto, že mi je zle, nie je ten správny prístup. Toto je spôsob, ako sa „zasekať“ ešte viac.

Negatívne emócie tu sú a príchodom Veku Vodnára ešte zosilneli. Čistíme sa. A toto čistenie sa navonok môže prejavovať podráždením, nervozitou, plačlivosťou, smútkom. Je to niečo podobné ako liečenie formou reiki. Po očistení sa negatívna energia dostáva von pomocou nezastaviteľného plaču  tiež formou strašidelných snov. Nebojte sa zlých snov. To sa čistí vaša energia a zlo ide von.

A toto je posolstvo roku 2021. Aspoň jeho prvého polroku, ktorý nás bude skúšať a hádzať nám polená pod nohy. Kto to ustojí, zoberie si v druhom polroku odmenu. Bude slobodnejší. Ale nič už nebude ako predtým.
 
Buďme ohľaduplní. K ľudom v núdzi, k prírode, zvieratám. Pomôžme spomaliť klimatické zmeny čo len troškou ohľaduplnosti k prírode. Na začiatok možno stačí nenosiť do lesa plastové fľaše. Veď, z lesa si beriete pokoj, harmóniu a nechávate tam bordel?

Ak máte záujem o osobný tarotový výklad, kontaktujte ma na mailovej adrese hinkova@andawell.sk
K výkladu budem potrebovať vaše meno, priezvisko (aj za slobodna), dátum narodenia. Konzultácie poskytujem online alebo osobne u mňa v ateliéry. Cena za 1,5 hodinovú konzultáciu je 50 euro.

V prípade, že potrebujete vyčistiť energiu, navštívte šamanský eshop https://samanskesviecky.sk/
Nájdete tu sviečky na čistenie energií, na privolanie lásky, hojnosti a tiež na čistenie čakier.

Ak chcete dostávať pravidelné informácie, sledujte ma na Instagrame https://www.instagram.com/samanske_sviecky_pre_dusu/

Na budúci rok pre vás pripravujem v malých skupinkách (najviac 5 ľudí) semináre zamerané na ochranu seba a domova, mágiu peňazí, intuíciu, aktiváciu tretieho oka, prácu s kyvadlom, lásku, liečenie čakier a tiež ženský kruh.

Semináre sa uskutočnia v mojom ateliéry vo Vysokej pri Morave vždy v sobotu od 10 do 14 hod.

Andrea Hinková – Tarová
Foto: Pexels

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.