Životné čísla. 4 je nenápadný makač

2

Ak súčet vašich čísiel dáva 4, je to vaše životné číslo. Štvorka sa týka aj ľudí, ktorí sa narodili v apríli. Vtedy ide o doplnkové číslo.

Vysvetlím na sebe. Narodila som sa 16.1. 1971 čiže 1+6+1+1+9+7+1. Súčet čísiel dáva 8 – moje životné čislo. Ako vidíte, narodila som sa v januári a teda je mojim doplnkovým číslom 1. Som priam obklopená číslom 1, čo ostatne ukazuje aj numerologická mriežka. Návod na to, ako si vypočítate svoje životné číslo nájdete v tomto článku. Vypočítajte si svoje životné číslo

Životné číslo 4. Čo vás charakterizuje?

Poďme však k číslu 4. Čo vás charakterizuje a čo vás na ceste životom sprevádza? Čo s tým môžete robiť? Keďže ja sa aj v mojich kurzoch venujem tarotovej numerológií, pridám ešte informáciu, že pod číslom 4 je Tarotová karta Cisár. Ten velí rozumu, zákonu a svetskej sile založenej na vláde logického myslenia. No a presne v tomto duchu popisuje ľudí so životným číslom 4 aj numerológia.
Čo vibrujú čísla 1, 2 a 3? Numerológia

Foto: http://www.pexels.com

Ste nevyhnutnou súčasťou celku

Ak je vaše životné číslo 4, ste praktickí, spoľahliví a konzervatívni. Niekto by mohol povedať, že je s vami nuda. Vždy sa na vás dá spoľahnúť, máte radi všetko usporiadané a nemáte radi zmeny. Ak ste náhodou narodení v znamení Panny, je toto všetko ešte znásobené. Radi pracujete v kolektíve a ak ešte nie ste vedúci pracovník, tak ten by bol hlúpy, ak by nedal vám na starosť to najdôležitejšie. Vrátane uzávierok.

Patríte medzi ľudí, ktorí nemajú prehnané ambície a nie sú ani priveľmi ctižiadostiví. Robíte s ľahkosťou robotu, ktorá je nie moc viditeľná. Ale bez ktorej by sa výsledok nedostavil. Väčšina z vás to proste robí a pláva životom. Niektorí potrebujú viac ocenenia a keďže sebahodnota nie je vašou silnou stránkou, môže to zamávať s vašim duševným zdravým.

Ak je vaše životné číslo 4 vašou úlohou je naučiť sa pracovať s emóciami

Neprejavujete emócie, alebo s nimi pracujete len veľmi málo. Toto je vašou výzvou, pretože zadržiavané emócie sú ako tlakový hrniec. Jedného dňa niekde buchnú. Dajte pozor, aby nebolo neskoro, lebo niektoré typy zadržiavaných emócií, sú za niektorými druhmi veľmi vážnych ochorení, vrátane duševných a tiež rakoviny.

S tým súvisí aj rozvoj sebalásky, sebavedomí a sebaistoty. Pracujte na tom, aby ste nepotrebovali toľko uznania z okolitého sveta. Pochváľte sa sami. Častejšie sa na seba usmievajte v zrkadle a hovorte si, že zato stojíte.

Radosť v neviditeľnom je dar i prekliatie

Ľudia so životným číslom 4 majú veľa pozitívnych vlastností. Sú nenahraditeľní v každom kolektíve. Doťahujú veci, ktoré ich kolegovia z iných čísiel s takou radosťou navrhujú. No už ich nevedia dotiahnuť do konca. A presne nato sú tu ľudia s číslom 4. Radosť v „neviditeľnom“ je ich darom aj prekliatím. Často totiž zahodia svoju šancu byť viditeľní. Ste totiž príliš zahltení prácou pre druhých. Možno aj preto sú ich najlepšími partnermi v práci aj živote 1,2. 7,8.

Snažte sa nebyť až tak dokonalí

Čo môže na vás ľudí rozčuľovať, je snaha o dokonalosť. Človek sa vyvíja, takže ak nie ste stavebný inžinier, časom nájdete krásu v nedokonalostiach. Je dobré však poznať svoju vibráciu, lebo vtedy môžete pochopiť, prečo určité veci robíte, ako robíte a môžete sa snažiť to zmeniť. Alebo aspoň určité veci eliminovať. Vašou slabou stránkou je aj málo odvahy prijímať zmeny. To vás môže časom brzdiť aj v práci. Budete síce ťažko pracovať, ale možno efektívnejšie by to bolo jednoduchšie.

Životná cesta čísla 4

Ľudia s číslom 4 nedostanú nič zadarmo. Za všetko vďačia svojej snahe a pracovitosti. Vašou snahou by však malo byť „nenechať sa zneužívať“, ale odhodiť všetky tradície. Robte niečo, kde budete ocenení a budete viditeľní. Pracujte na svojom sebazdokonaľovaní, neobmedzujte sa, nemajte strach.

Andrea Hinková – Tarová

https://samanskesviecky.sk/

2 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.