Vypočítajte si svoje životné číslo

2

Každý z nás vibruje nejaké číslo. Čísla sú všade okolo nás a ovplyvňujú náš život aj viac ako by sme chceli. Pravda je taká, že ľudia si menia alebo upravujú svoje meno po porade s numerológmi a to tak, aby pozdvihli svoje prednosti a dosiahli požadovaný výsledok. Aké je vaše životné číslo?

Pexels

Samozrejme nič nie je čierne alebo biele, v mnohých prípadoch tak urobili na úkor niečoho. K najznámejším celebritám, ktoré si numerologicky zmenili meno patria Lucie Bíla a Michal David.

Prečítajte si tiež: https://andawell.sk/meno-dietata-dokladne-zvazte/

Po vydaji sa u žien zmení celková vibrácia

Nielen náš dátum narodenia, ale aj naše meno je číslo. Každé písmeno totiž patrí nejakému číslu. Preto sa aj mnohým ženám zmení po vydaji život. Zmení sa totiž ich celková vibrácia. Preto sa ženám odporúča navštíviť pred vydajom numerológa. Možno stačí len maličká zmena – napríklad obe priezviská alebo úprava krstného mena a vydaj môže vaše vlastnosti posilniť a celkovo život obohatiť.   

Životné číslo určuje vaše poslanie

Číslo vášho narodenia poukazuje na to, prečo ste prišli na tento svet, aké máte poslanie, danosti a tiež vám pomôže správne nasmerovať sa na správnu cestu. Číslo vášho narodenia alebo ak chcete životné číslo si vypočítate takto. Ak ste sa narodili napríklad 25.4. 1975 tak spočítate:
2 + 5 + 4 + 1+ 9+ 7+ 5 – vyjde vám číslo 33 a to sčítate na 6. Číslo vášho narodenia alebo životné číslo je 6.

Postupne budem pridávať význam každého čísla, tu si môžete prečítať, čo vibrujú čísla 1,2 a 3 https://andawell.sk/co-vibruje-cislo-1/
Čo vibrujú čísla 1, 2 a 3? Numerológia

Číslu 7 sa budem venovať zvlášť, pretože pod týmto karmickým a dosť zložitým číslom bude vibrovať rok 2023. A nebude to ľahký rok. Budem sa tiež venovať farbám v numerológií, vzťahom, astrológií a celkovo veciam, ktoré vám môžu pomôcť pochopiť, prečo sa vám darí alebo nedarí a o s tým urobiť, ako to posilniť, alebo prevrátiť.
http://samanskesviecky.sk

Andrea Hinková – Tarová

Ak chcete o numerológií, tarote a šamanských sviečkach dozvedieť viac, sledujte ma na sociálnych sieťach:
https://www.instagram.com/andrea_tarova/

https://www.youtube.com/channel/UC1sIx7ws1kknQ_EfcRoXkcw

2 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.