Čo vibrujú čísla 1, 2 a 3?

0
62

Každé číslo má svoju vibráciu. A tá do značnej miery ovplyvňuje náš život. Hodnotiť charakter človeka len podľa zverokruhu síce ukazuje niečo z našej osobnosti, ale zďaleka nie všetko.

Moderná numerológia v súčasnosti dokonca môže pozmeniť osud človeka. Dátum narodenia si nevyberáme (okrem plánovaných cisárskych rezov), ale napríklad nepriazeň osudu môžeme upraviť. Robí sa to správnym výberom mena pred narodením dieťaťa, alebo už počas života pridaním stredného mena tak, aby sme osud zmenili pozitívnym smerom. 

Celý život nás obklopujú vibrácie, ktoré ovplyvňujú naše šťastie, či nešťastie. Sme riadení silami, ktoré naše mysli nechcú alebo nevedia vnímať. Ponúkam vám význam jednotlivých čísiel. Možno, keď si večer budete rekapitulovať deň, zistíte, čo ho ovplyvňovalo.

Číslo 1
Charakterizuje človeka, jeho ja a túžbu viesť a byť prvý. Ľudia narodení 1 v mesiaci sú prakticky neprehliadnuteľní, jediné na čo by si mali dávať pozor je to, aby ich nezvalcovalo ich ego. Aj deň s číslom 1 znamená niečo nové, a keď ste v uplynulom mesiaci vyriešili všetky negatívne záležitosti, mal by to byť váš deň. A za ním budú nasledovať ďalšie dobré dni.

Číslo 2
Toto číslo charakterizuje dualitu, vzťahy k iným ľuďom a diplomaciu. Keď vládne číslo dva, dobre sa nadväzujú nové kontakty.

Číslo 3
Ak ste sa narodili 3 v mesiaci, alebo v marci, prípadne je vaše životné číslo 3, s veľkou pravdepodobnosťou máte umelecké ambície, a tiež ste vo všetkom trochu prelietavý. Rýchlo môže prichádzať šťastie a svojou nestálosťou si môžete privádzať aj nešťastia. Rok 2019 sa niesol v znamení čísla 3 a sedí to úplne presne. Budúci rok bude ešte turbulentnejší. 

Ako si vypočítam svoje životné číslo?
Svoje životné číslo si vypočítate nasledovne. Spočítate všetky čísla. Ak ste sa narodili napríklad 12.6. 1983 – 1 +2 +6+1+9+8+3 sa rovná 30 a životné číslo je 3. 

Roku 2019 vládne číslo 3 
Rok 2019 je v znamení čísla 1. Vypočíta sa to takto 2+0+1+9 dáva 12 a keď sčítame, vznikne nám číslo 3. 

Vo vibrácii čísla 4 sa bude nachádzať aj rok 2020. Čítajte už onedlho.

Andrea Hinková – Tarová

Čítajte tiež:

Meno dieťaťa dôkladne zvážte

Prečo máme strach z piatku 13?

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.