Zimný slnovrat prináša koniec temnoty

3

22.12. 2023 bude zimný slnovrat. Znamená to, že tento deň bude najkratší deň v roku a na južnej pologuli najdlhší. Od tohto dňa sa začínajú dni predlžovať.

Koniec temnoty, aj tak by sa dal nazvať zimný slnovrat. Slnko totiž začína svoj nový cyklus. To symbolizuje zárodok niečoho nového a ukončenie starého.

Počas zimného slnovratu sa mení atmosférický tlaku. Prináša so sebou vlhký vzduch, ktorý spôsobuje výskyt zrážok.

Hoci nie je dostatočne veľký nato, aby spôsobil silné dažde, stačí na to, aby bol vzduch vlhký, chladný a nepohodlný. Preto sú ľudia v tejto sezóne veľmi náchylní na choroby.

Zimný slnovrat stíši prírodu

Je to obdobie, počas ktorého by sme sa mali stíšiť, začať rekapitulovať a vybrať sa na pomalú a pokojnú túru k jari.

Čo môžeme počas tohto obdobia urobiť? Naplánovať si nové veci, pochopiť polaritu života a ešte jasnejšie si uvedomiť, že po tme vychádza slnko.

Zimný slnovrat sa začína 23.12.2023

Dnes môžete napísať na papier všetky vaše starosti a trápenia. Napíšte naozaj všetko a potom to spáľte. Dovoľte tak svetlu, aby odnieslo všetky vaše trápenia.

Zimný slnovrat nám prináša šancu prijať svoju temnú stránku. Všetci ju máme a neradi ju vidíme. Zároveň je však tento deň bodom obratu, keď svetla opäť začína pribúdať.

Zima nám dáva možnosť schovať sa v teple domova a spracovať nevyriešené témy, vzťahy. To, čo už nechceme ťahať v ďalšom roku so sebou.

Niečo nové klíči pod snehom v prírode a niečo nové sa rodí aj v nás.

Na zimný slnovrat sa tiež odporúča čistiť – seba, aj svoj domov. Či k tomu využijete sviečku s obsahom bielej šalvie alebo vonné tyčinky Biela šalvia.

Pri príležitosti Zimného slnovratu a odchodu ukončovacieho roku a príchodu roku spravodlivosti 2024 (pod vibráciou čísla 8), som pripravila limitovanú edíciu sviečok Čistá duša.

Jej základom je biela šalvia, dračia krv a myrha. Vôňa je príjemne pomarančová alebo limetková s prímesou myrhy.

A aby ste naozaj tento dosť “blbý” rok naozaj prečistili za cenu 17 euro dostanete nielen sviečku, ale aj tyčinky Biela šalvia.

Kúpite tu: https://samanskesviecky.sk/produkt/cistiaca-sviecka-roku-2021-a-vonne-tycinky/

Limitovaná edícia šamanských očistných sviečok Čistá duša.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.